Przygarnij kotka!

Prośba do wszystkich ludzi wielkiego serca. Znajoma Kotka ma cztery małe, śliczne kociaki, które muszą znaleźć domek. Zobaczcie, jakie są słodkie!

To nie jest żart, więc potraktujcie to poważnie. Kociaki muszą znaleźć nowy domek, ponieważ tam, gdzie obecnie mieszkają, są już 2 koty i pies. Ich mama również została uratowana, więc tym bardziej trzeba się zaopiekować tymi maluszkami.

Kotki urodziły się 15 maja. Są cztery - dwie bure kotki, jedna czarna kotka i czarno-biały kocurek . Są czyściutkie, pachnące i bardzo zadbane. Chodzą ze swoją obecną właścicielką do weterynarza, który nie może wyjść z podziwu, że tak świetnie się rozwijają. Jeszcze tydzień temu jadły tylko mleko matki, ale powoli uczą się jeść stałe pokarmy. Również uczą się korzystać z kuwetki, ale są jeszcze takie malutkie, że można im wybaczyć drobne wpadki.

Koteczki będzie można odebrać pod koniec czerwca lub na początku lipca. Szukamy dla nich odpowiedzialnego domu, w którym będą bezpieczne i szczęśliwe. Ich obecna właścicielka mieszka w Warszawie i tutaj też będzie można je odebrać.

W sprawie adopcji wysyłajcie pytania na adres adopcja_kotka@g.pl . Pamiętajcie, że musicie mieć zgodę rodziców na przygarnięcie zwierzaka.

Kotek.pl oczywiście podziękuje wszystkim, którzy pomogą znaleźć domki dla tych słodkich maluchów.

Więcej o: