Grupa Operacyjna w nowym show Fristajla

Mieszko i Ziemowit już w kwietniu zadebiutują w roli aktorów. "Fristajla" to nowy program, który pojawi się na antenie VIVY Polska. Raperzy z Grupy Operacyjnej szykują prawdziwą niespodziankę dla widzów. W ich programie pojawi się... Doda. Jak to możliwe?

Szykuje się naprawdę niezły ubaw. Mieszko i Ziemowit z Grupy Operacyjnej dostali szansę od Vivy Polska na własny program. Show nazwali Fristajla. Plotek z przecieków dowiedział się, że raperzy mają zamiar pokazywać w swoim show gwiazdy polskiego show-biznesu w krzywym zwierciadle. Na pewno pojawi się Doda Rabczewska - bo jest ulubienicą chłopaków.

Viva podpisała z Grupą Operacyjną umowę na 12 odcinków. Ale znając talent Mieszka to na pewno "Fristajla", będzie miała więcej odsłon. Raperzy przecież znani są ze swojego poczucia humoru i w tym programie stawiają przede wszystkim na humor.

Z djęcia ruszą już w lutym, ale Mieszko nie chce nic więcej powiedzieć, bo jak twierdzi łatwo zapeszyć. Plotek jest przekonany, że "Fristajla" odniesie sukces. Doda na pewno będzie oglądała.

Więcej o: