Doda otacza się kobietami! Bo jest przytulińska!

Takiej Dody nikt nie zna. Naczelna Skandalistka Polski ma wielką słabość do przedstawicielek własnej płci. To fakt, Rabczewska zdecydowanie woli otaczać się kobietami. Nic dziwnego, że nawet jej manager jest kobietą (na zdjęciu to ta urocza brunetka, blondynki z prawej strony niestety nie znamy). A w jej gronie przyjaciół dominują panie. Dlaczego?

 

Nie wyszło jej z Radkiem, to może z dziewczynami? Doda znowu szokuje. Piosenkarka przyznaje, że woli towarzystwo kobiet niż facetów. To prawda, zwłaszcza, że gdyby przyjrzeć się jej bliskiemu otoczeniu, to można zauważyć, że to istny babiniec.

 

Rabczewska nie dość, że zatrudniła jako managera Maję Sablewską, to i większość jej znajomych jest tej samej płci. W końcu kobieta z kobietą zawsze się dogada, a z facetami bywa różnie. Już wcześniej Rabczewska przyznawała się do bliskich kontaktów z kobietami. Co miała na myśli Doda?

Dorotka naprawdę czuje się dobrze w towarzystwie kobiet. Lubi się przytulać, zwierzać im. A z facetami bywa gorzej, oni zawsze lecą na wygląd, skupiają się na jej walorach fizycznych. A przecież ona jest subtelną dziewczyną, która potrzebuje ciepła. - potwierdza przyjaciółka Dody.

Rabczewska zawsze przyznawała się, że woli towarzystwo kobiet niż mężczyzn. Jedynym facetem, którego dopuściła do swojego otoczenia jest jej były i zarazem obecny (?) mąż Radek Majdan oraz brat Rafał Rabczewski. Na tym jednak koniec. Doda ma kilka przyjaciółek i nawet nie myśli o tym, żeby to zmienić. A co Wy myślicie o upodobaniach artystki?