Patricia Kazadi polską Whitney Houston

Po sobotnim odcinku "Jak Oni Śpiewają" nie ma już żadnych wątpliwości. Patricia Kazadi to wielkie odkrycie polsatowskiego show. Młoda aktorka bardzo poważnie traktuje swój udział w programie, bo ma z nim ściśle związane plany. Jakie? 

Jest młoda i piękna. Patricia Kazadi szturmem zdobywa popularność i choć po ostatnim odcinku "JOŚ" jej udział jest zagrożony, to specjaliści są spokojni o przyszłość młodziutkiej aktorki. Nawet Edyta Górniak mocno wierzy w to, że Patricia zrobi karierę. Potwierdzeniem tego są słowa jurorki.

Cokolwiek się stanie w programie, to jestem spokojna o Patrycję. Ona ma w sobie prawdziwy talent i zrobi wielką karierę - mówi Edyta.

Te słowa z pewnością bardzo ucieszyły Patricię, która najbardziej obawiała się opinii Edyty. Kazadi jest perfekcjonistką i już myśli o nagraniu pierwszej płyty. Jaka będzie? Znajomi młodej gwiazdy twierdzą, że przede wszystkim soulowa, bo dziewczyna ma czarną duszę. Przekonaliśmy się o tym podczas ostatniego odcinka "JOŚ". Patricia wykonała brawurowo piosenkę z repertuaru Whintey Houston! Mało tego! Nawet styliści przyłożyli się do wyglądu aktorki. Ni kt już nie ma wątpliwości, że Patricia jest po dużym wpływem Whitney Houston. Oby tylko ta fascynacja skończyła się na czerpaniu wzorów z występów amerykańskiej divy. Jak wiemy, Whitney do dziś ma problemy z własnym życiem, a tego nie życzymy pięknej Patricii!

Jak śpiewa Patricia? Zobaczcie sami!

A tak radziła sobie na estradzie 20 lat temu jej idolka...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.