Edyta Górniak zna się na mężczyznach

Edyta Górniak 12 listopada świętuje drugą rocznicę ślubu, a za dwa dni skończy 35 lat. Nie pozostaje nic innego jak życzyć wokalistce wszystkiego najlepszego. Do życzeń dołączamy horoskop stworzony specjalnie dla osób urodzonych 14 listopada. Sami przekonajcie się jak widzą Edytę gwiazdy, wg nich, Edyta zna się na facetach!

 

Edyta może powiedzieć, że ma prawdziwe szczęście. Dziś świętuje drugą rocznicę ślubu w gronie najbliższych przyjaciół. A za dwa dni w domu artystki znowu będzie impreza, bo piosenkarka będzie hucznie obchodzić swoje urodziny.

A o to jak charakteryzuje Edytę serwis horoskopowy:

Skorpion jest dobrym obserwatorem i psychologiem. Ma doskonałą intuicję emocjonalną i niełatwo go oszukać - wyczuje każdy fałsz. Od znajomych i partnerów życiowych wymaga całkowitego zaangażowania i poświęcenia - inaczej rezygnuje.

Edyta jest rzeczywiście nieugięta zarówno w życiu zawodowym. A jak widzą astrolodzy piosenkarkę w relacjach małżeńskich?

Pani Skorpion to znakomita kandydatka na żonę dla ambitnego mężczyzny, który ma apetyt na życie i sukces. Nie wiadomo, w jaki sposób panna Skorpion w niepozornym chłopcu umie dostrzec późniejszego rekina biznesu lub polityki. To przedstawicielki tego znaku najczęściej stoją u boku mężczyzn, którzy zrobili karierę od "pucybuta do milionera?.
Jeśli szczerze pokochają mężczyznę, to wierzą w niego bezkrytycznie i są zdolne do ryzykownych posunięć. W dodatku silna i sławna intuicja pani Skorpion potrafi go ostrzec w porę przed błędnymi interesami i rozszyfrowywać intencje otaczających go osób.


Wygląda na to, że Edyta poza silną osobowością ma też znakomitą intuicję. Darek jest znakomitym muzykiem, jest też dobrym mężem. Dobrana z nich para!

Więcej o:
Komentarze (43)
Edyta Górniak zna się na mężczyznach
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  gratuluję i życzę sukcesów przez następne 35 lat

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  gratuluję i życzę sukcesów przez następne 35 lat

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  najpiękniejsza z najbogatszym cudnym głosem,rewelacyjna piosenkarka..."List" rozłozył mnie na łopatki nie wiem co będzie dalej bo spiewa coraz lepiej.szok...Ciesze sie,że jest Polką:) POzadrawiam Edyte:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  {{EDYTA GÓRNIAK}}"jest najlepszą piosenkarką"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""".Przemko

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Nigdy nikt ,prócz jezusa nie umarł ,a urodziłem się 12 i moja koleżanka też urodziła się 12 ,i co z nami ma się dziać ==po prostu żyjemy sobie i szczęśliwie biorąc przykład z Edyty urodzonej 14. myślę że obydwoje mamy szczęście stóży urodzili się szczęśliwie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  chłopie popełniłeś mezaljans biorąct tą cyganichę. żeby nie mąż sma wpadła by w nicość .Jest słaba psychicznie. A jakch ona miała męższyzn ?tragedia smych fraj...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Ale Edyta 11 listopada miała 3 rocznicę ślubu a nie 12 list. 2

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Edytko ! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i rocznicy ślubu.

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  cóż...trzeba przyznać że jak na 35 letnią kobietę trzyma się świetnie.Poza tym jest co tu dużo mówić bardzo utalentowaną piosenkarką.Męża może nie ma najprzystojniejszego ale ktoś kiedyś mądrze powiedział że mężczyzna musi być tylko choć troszkę ładniejszy od diabła a w tych kategoriach owy pan się mieści;)...znając Edytkę która przecież wie co dobre braki urody nadrabia czymś innym, może jest nad wyraz inteligentny,zabójczo zabawny a może niezły z niego ogier;) tak czy siak życzę Pani, Pani Edyto jeszcze wielu sukcesów tak na scenie jak i natury osobistej. Pozdrawiam :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX