Wybierz najseksowniejszego sportowca! Głosuj!

"Przegląd Sportowy" co roku organizuje konkurs na najlepszego sportowca w naszym kraju. My postanowiliśmy zrobić plebiscyt na najseksowniejszego. Głosujcie na swojego faworyta w sondażu Plotka!

Męscy, silni i popularni. Tacy są mężczyźni, których uwzględniliśmy w naszym plebiscycie.

Fot. Grazyna Jaworska / AG

Mariusz Czerkawski (na zdjęciu z narzeczoną) jest najbardziej utalentowanym hokeistą w naszym kraju. Mariuszowi udało się zagrać w najlepszej lidze hokeja na lodzie - NHL. Czerkawski zrobił swego czasu sporą karierę w mediach za sprawą związku z Izabelą Scorupco. Poderwać dziewczynę Bonda - to jest coś (na zdjęciu z obecną żoną, modelką Emilią Raszyńską)!

KJ/Forum

Pływak Paweł Korzeniowski co roku na gali "Przeglądu sportowego" pojawia się z inną kobietą. Ten to ma branie! Nic dziwnego, w końcu jest przystojny, umięśniony i zdobył tytuł Mistrza Świata w stylu motylkowym. Aż dziwne, że Otylia na niego nie poleciała.

RN/Forum

Wojciech Szuchnicki to najprzystojniejszy zawodnik spośród wszystkich naszych szpadzistów. Wojtek jest Mistrzem Polski we florecie oraz medalistą Mistrzostw Europy i Świata. Jego serce jest od ponad roku zajęte przez Aleksandrę Kwaśniewską . Nie ma, co dorwała niezłe ciacho.

Fot. Wojciech Surdziel /AG

Kubicomania co prawda jeszcze w Polsce nie zapanowała, ale być może już wkrótce Robert Kubica będzie tak jak niegdyś Adam Małysz, ulubieńcem wszystkich gospodyń domowych. W końcu to taki miły chłopak z sąsiedztwa.

Fot. Kuba Atys / AG

Polski żeglarz Mateusz Kusznierewicz jest zdecydowanie jednym z najbardziej utytułowanych sportowców w naszym kraju. Mateusz chętnie zwierza się w mediach ze swoich spraw prywatnych, dlatego jego perypetie miłosne były niegdyś jednym z ulubionych tematów plotkarskich magazynów.

MB/Forum

A na koniec ulubieniec damskiej części redakcji Plotka. Najseksowniejszy bramkarz w Polsce (a może i na świecie) Artur Boruc . Śliczny, słodki i tak uroczo broni bramki jakby bronił ukochanej kobiety.

Zobacz także:

Najlepsze serialowe partie cz. I , część II , część III

Najfajniejsi faceci z grzywkami

Najprzystojniejsi faceci w okularach

Więcej o:
Copyright © Agora SA