Najfajniejsi chłopcy z grzywkami!

Moda ma to do siebie, że zawsze powraca. Ostatnimi czasy można zauważyć odrodzoną na nowo fascynację Beatlesami. Jak się objawia? To oczywiste - włosami, a dokładniej grzywkami! Zobaczcie chłopaków z najmodniejszymi w tym sezonie uczesaniami i głosujcie!

 

Grzywka grzywce nierówna. Może się podobać lub nie - ocena należy oczywiście do Was!

 

1. Zac Efron

Właściciel chyba najbardziej rozpoznawalnej fryzury na świecie. Każda zmiana wprowadzona w jej wyglądzie sprawia, że nastolatki na całym świecie wypłakują oczy za luźno opadającymi kosmykami Zaca Efrona. Naszym skromnym zdaniem aktor mógłby sobie darować baleyage, ale to tylko nasza opinia i na pewno nie mamy racji!

 

 

2. Daniel Radcliffe

Harry Potter latał z grzywką przesłaniającą mu świat, więc Daniel Radcliffe siłą rzeczy również jest na nią skazany. Niestety chłopak ma czasami problem z aplikacją żelu i jego włosy są nie tylko gładko zaczesane, ale wręcz wołają o szampon i mycie!

 

3. Pete Wentz

Pete Wentz jest doskonałym przykładem na pokazania, jak wielką rewolucję przeszła grzywka sama w sobie. Jego "model" to raczej emo, mocno wicieniowana i niesymetryczna. Ciekawe, ile czasu poświęca na jej ułożenie?

 

 

To były typy, które wybrał magazyn "Twist". Plotek jak to plotek postanowił dorzucić coś od siebie!

 

4. Jesse McCartney

Nowe odkrycie w dziedzinie "bożyszcze kobiet". Jesse pojawił się nagle, a razem z nim jego wspaniała grzywa, która lubi przybierać różne postaci - raz zaczesana go góry, innym razem gładko przylega do twarzy. Jesse McCartney jest niemal zawodowcem w dziedzienie układania włosów!

 

 

5. Łukasz Płoszajski

Żeby nie było, że dyskryminujemy naszych gwiazdorów, bo tak nie jest. Trudno znaleźć chłopaka z fajną grzywką, bo nasi aktorzy i piosenkarze są nadal dość zachowawczy w tej kwestii. Łukasz jest reprezentantem mniejszości i trzeba przyznać, że jego dziwna fryzura budzi wiele kontrowersji. Ładna czy nieładna - oto jest pytanie!

 

 

Koniecznie zagłosujcie i zgłaszajcie też swoje kandydatury!