Isis Gee już się wszystkim znudziła

Isis Gee była niewątpliwie jedną z najbardziej tajemniczych uczestniczek programu "Taniec z gwiazdami". Ale gdy jej sekrety zostały odkryte, publiczność znudziła się Isis. Piosenkarka odpadła właśnie z programu "Taniec z gwiazdami".

W 9 odcinku show jako pierwsza na parkiecie zaprezentowała się właśnie Isis Gee , która zatańczyła ogniste pasodoble i pokusiła się nawet w swojej choreografii o elementy flamenco. Niestety Isis zamiast skupić się tylko na tańcu, próbowała mimiką twarzy oddać groźny charakter pasodoble. Niestety wyglądało to bardziej komicznie niż poważnie.

Z kolei Justyna Steczkowska i Anna Guzik w trakcie swoich pokazów tańca wykonały najwięcej charakterystycznych figur dla pasodoble. Dwie największe faworytki programu zatańczyły bardzo rytmicznie i z pasją.

Mateusz Damięcki zrobił to, czego nie udało się dokonać Rafałowi Bryndalowi, czyli zatańczył elegancko i z gracją. Fokstrot to jeden z najnudniejszych tańców i ciężko nim zdobyć uznanie publiczności. Mateuszowi to się udało, ponieważ jego partnerka urozmaiciła nieco choreografię i wyszło z tego pokazu niezłe show. Rafał Bryndal przynajmniej nie pomylił kroków, w jego przypadku to i jak olbrzymi sukces.

Do półfinału nie zakwalifikowała się Isis Gee. A Rafał Bryndal mimo tego, że słabo tańczy nadal ma mnóstwo wiernych fanów, którzy wysyłają na niego smsy. W końcu Bryndal to taki Saleta "Tańca z gwiazdami".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.