Żegnamy Darię!

Znowy kojeny odcinek "Tańca z gwiazdami" za nami. Było trochę niespodzianek, ale pewne rzeczy chyba nigdy się nie zmienią Kto najbardziej zaskoczył, a kto odpadł?

 

Zanim zasiedliśmy do telewizrów, to wiedzieliśmy, że kto jak kto, ale Anna Guzik, Justyna Steczkowska i Mateusz Damięcki pokażą klasę. Oczywiście w tej kwestii nic się nie zmieniło od poprzednich odcinków, choć poziom, jaki pary prezentują, jest z odcinka na odcinek coraz wyższy.

 

Ogromnym zaskoczeniem była ocena jury występu Rafała Bryndala - satyryk dostał cztery 10, co zdarza się zazwyczaj w ostatnich odcinkach programu... i nie u tancerzy takich jak on. Rozumiemy, że ma być śmiesznie i mają być żarty, ale ten nie był akurat mało zabawny. Trochę nie fair w stosunku do innych uczestników, ale widzom się podobało, więc można wybaczyć. Oczywiście Rafał przeszedł dalej.

 

Isis Gee jak to Isis - najciekasza w jej występie była sztuczna broda Żory i tyle.

 

Na pozycji zagrożonej byli Daria Widawska i tradycyjnie już Jacek Kawalec, który praktycznie w każdym odcinku jest o krok od odpadnięvia. Jak zwykle udało mu się przejść dalej, a z programem pożegnała się Daria .

 

Kolejna porcja niezapomnianych wrażeń już za tydzień.