Patrycja Markowska leniuchuje na Mazurach

Wakacje to dla większości czas odpoczynku, ale i ciężkiej pracy - dla artystów, którzy latem koncertują. Patrycja Markowska również postanowiła dać sobię parę chwil wytchnienia i wypoczywa z narzeczonym na Mazurach.

W przypadku tej artystki, relaks jest jak najbardziej wskazany - piosenkarka prawdopodobnie (aczkolwiek nie jest to jeszcze potwierdzone) na początku przyszłego roku zostanie mamą . Dumny tata, aktor Jacek Kopczyński , musi zatem zadbać o to, by narzeczona nie przemęczała się za bardzo, a ma ku temu tendencje. Patrycja bardzo dużo koncertuje i jeździ na festiwale, z których często przywozi nagrody. Najwidoczniej ma to po ojcu, który pokazał jej, że o bycie artysty decyduje ogrom pracy włożony w to zajęcie.

Patrycja i Jacek nie mają bardzo długiego stażu jako para, ale widać od razu, że bardzo im na sobie zależy. Podczas trzydniowego wypadu na Mazury nie odstępowali się ani na krok. Nie wspominamy o opalaniu i kąpielach, bo to rozumie się samo przez się. Pewnie znaleźli też chwilkę na planowanie ślubu, który ma się podobno odbyć jesienią.

Wszystko wskazuje na to, że wybaczyła mu, delikatnie mówiąc, wpadkę z inną kobietą - w czasie pobytu z Rerpezentacją Artystów Polskich w Soczi Jacek prowadzał się z inną kobietą. Nieładnie...

Super Express, 08.08.2007

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.