Goha Magical obwinia Schreiber za pobyt w areszcie. Jest odpowiedź. "Nie rób z siebie więźnia politycznego"

Małgorzata Zwierzyńska, znana jako Goha Magical, niedawno opuściła areszt. Tuż po wyjściu z więzienia udzieliła wywiadu, w którym oskarżyła o wszystko Mariannę Schreiber. Co ona na to? Jest oburzona.

Konflikt Marianny Schreiber i Gohy Magical nadal trwa. Panie pierwotnie miały spotkać się w oktagonie. Członkinie federacji freak fightowej Clout MMA już wcześniej obrzucały się błotem. Do walki jednak nigdy nie doszło, ponieważ Goha trafiła do aresztu. Niektóre źródła podają, że miało to związek z niewykonaniem prac społecznych. Po 45 dniach kobieta opuściła placówkę i od razu wzięła udział w wywiadzie z dawnym rzecznikiem prasowym KSW, Arturem Przybyszem. Bez wahania zwróciła się do Marianny Schreiber. Padły mocne oskarżenia. 

Zobacz wideo Marianna Schreiber jest załamana. "Jakiś koszmar"

Goha Magical opuściła areszt. O swój pobyt za kratami oskarżyła... Mariannę Schreiber! Jest komentarz

Goha Magical w wywiadzie oskarżyła przeciwniczkę o swój pobyt w areszcie. Nie szczędziła słów. Była przekonana, że Schreiber działała na jej szkodę. - Wiem, że za moim zatrzymaniem stoi Marianna, a bardziej jej mąż. Mąż miał większy udział. Widzisz, to by nie wymknęło, jakby ktoś nie chciał (...). Od początku stawiam na niego. Chcę walki z Marianną. Wyzywam ją na pojedynek - podkreśliła, wyraźnie zdenerwowana. Co na Schreiber? Nie pozostała jej dłużna. Zareagowała już w komentarzu w mediach społecznościowych. To był dopiero początek.

"Jestem w szoku! Nie wiem, co powiedzieć/napisać. Nigdy nie zostałam oskarżona o coś takiego! Jest to obrzydliwe pomówienie. Na pewno tego tak nie zostawię, ale jest to dla mnie tak zaskakujące, że szczerze muszę się zastanowić co z tym w ogóle zrobić. No nie ukrywam, wbiło mnie to w fotel" - napisała Marianna Schreiber po słowach Gohy Magical. Nie kryła smutku po wszystkim, co jak twierdzi, zrobiła dla przeciwniczki. Na komentarzu się jednak nie skończyło. Schreiber nagrała materiał wideo, który trafił do sieci. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

To nie koniec. Marianna Schreiber grzmi w mediach społecznościowych

Marianna Schreiber postanowiła wybrać się pod blok, w którym mieszka Goha Magical. Mowa o budynku na słynnej ulicy Urzędniczej w Toruniu. W mediach społecznościowych podkreśliła, że jest w miejscu, w którym się wszystko zaczęło, a także wszystko się skończy. Wyznała, że jest zażenowana. - Goha, oskarżasz mnie o to, że przeze mnie wylądowałaś w więzieniu, a jedyną winną osobą jesteś przecież ty sama. Zostałaś skazana, za swoje grzechy, przez niezależny sąd, a mnie w to nie mieszaj - zwróciła się do przeciwniczki. Dodała, że nie powinna ona obwiniać kogoś o swoje błędy. 

Marianna Schreiber podkreśliła, że chciała nawet pomóc Małgorzacie. Starała się zrobić wszystko, aby wyciągnąć ją z aresztu. Poza tym wstrzymała się od komentowania sprawy publicznie przez miesiąc. Dodała również, że tego typu oskarżenia są karalne. - Ja tak tego nie zostawię. Nie rób z siebie więźnia politycznego, bo nim nie byłaś. Zostałaś skazana za swój całokształt, który dział się tutaj - podsumowała. Co sądzicie? ZOBACZ TEŻ: "Goha Magical" przeszła metamorfozę. Fryzjer i kosmetyczka to początek. Piorunujący efekt

Co sądzicie o konflikcie Gohy Magical i Marianny Schreiber?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.