Monika Jaruzelska w ogniu krytyki Zaczyńskiego. Poszło o wywiad z Braunem

Monika Jaruzelska wciąż zmaga się z krytyką po głośnym wywiadzie z Grzegorzem Braunem. Tym razem głos zabrał Michał Zaczyński. Te słowa publicystka zapamięta na długo.

Wywiad z Grzegorzem Braunem, który Monika Jaruzelska opublikowała po antysemickich działaniach polityka Konfederacji, odbił się w internecie szerokim echem. Spora część fanów dziennikarki była zaskoczona, że ta postanowiła porozmawiać z osobą, która według wielu z uwagi na niezwykle skrajne poglądy i naganne zachowania, głosu nie powinna mieć wcale. Aktywiści już teraz zarzucają publicystce i politykowi rozpowszechnianie w internecie zakazanych treści. Komentarz w tej sprawie postanowił zabrać znany dziennikarz modowy Michał Zaczyński. Mężczyzna nie przebierał w słowach. 

Zobacz wideo Tusk: Ten płomień będzie tutaj bezpieczny, nie widziałem nigdzie gaśnicy ani posła Brauna

Michał Zaczyński ostro o Monice Jaruzelskiej. "Lansuje paranoików" 

Zaczyński często zabiera głos w sprawach, które dotyczą polskiego społeczeństwa. Jakiś czas temu komentował wystąpienie Donalda Tuska podczas debaty w TVP, a teraz postanowił odnieść się do najnowszego wywiadu Jaruzelskiej. "A mogła pani Monika Jaruzelska nadal robić w modzie. Stylizowała przecież, miała przez chwilę własną audycję radiową i markę odzieżową, którą nazywała "inteligencką". Nic z tej inteligenckości, jak widać, nie zostało. Jeździ po kraju z Konfederacją, lansuje paranoików i ich wstrętne poglądy, sama udziela skandalicznych wypowiedzi, jak z cytowanym w tym artykule "kapusiem". Żenujące" - napisał Zaczyński na swoim profilu na Facebooku. 

Monikę Jaruzelską czeka więcej problemów. Sprawa trafiła już do prokuratury 

Jak przekazał Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Grzegorza Brauna i Monikę Jaruzelską już wpłynęło do Prokuratury Okręgowej w Warszawie. "Monika Jaruzelska zaprosiła do swojego domu skrajnie prawicowego i prorosyjskiego polityka Konfederacji (...) i opublikowała nagrane treści w celu propagowania i rozpowszechniania wypowiedzi mimo tego, że miały one charakter przestępczy i nienawistny" - możemy przeczytać w oświadczeniu. Autorzy wniosku zwracają uwagę, że podczas rozmowy z dziennikarką doszło do "znieważania osób pochodzenia żydowskiego, pochwalania czynów zabronionych i grożenia Żydom". ZOBACZ TEŻ: Tusk dostał Światło Pokoju z Betlejem. Nagle wspomniał o gaśnicy i Braunie

Monika JaruzelskaMonika Jaruzelska Monika Jaruzelska pod ostrzałem Zaczyńskiego. Nie zostawił na niej suchej nitki. Poszło o wywiad z Braunem. Fot. KAPiF.pl

Przypominamy, że trwa plebiscyt Plotka i Radia Złote Przeboje. Możesz zdecydować, kto zdobędzie JUPITERA ROKU w siedmiu kategoriach. W kategorii Gwiazda Roku nominowani są: Maryla Rodowicz, Doda, Edward Miszczak, Katarzyna Cichopek i Ewa Drzyzga GŁOSUJ TU!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.