Demi Lovato zdecydowałx się na zmianę wizerunku. "Ważne jest żyć po swojemu i nie tłumić siebie"

Demi Lovato postanowiłx zmienić fryzurę. Jak się okazuje, to nie tylko zmiana wyglądu, ale również ważna chwila w życiu gwiazdy.

Więcej informacji o celebrytach znajdziesz na stronie Gazeta.pl

W maju 2021 roku Demi Lovato podzieliłx się z fanami ważną wiadomością. Na Instagramie opublikowałx nagranie, w którym wyznałx, że jest osobą niebinarną i wskazałx, jak się zwracać do jej osoby. Lovato używa zaimków "they/them", które na polski w kontekście osób niebinarnych możemy tłumaczyć różnorako. Teraz przyszła pora na kolejny krok w życiu Demi. Gwiazda zdecydowałx się mocno skrócić włosy. Ma to być symbolem nowego początku.

Zobacz wideo Demi Lovato zaręczyła się i pokazała pierścionek

Nowy etap w życiu Demi Lovato: Ważne jest żyć po swojemu i nie tłumić siebie

Na Instagramie Demi Lovato pojawiło się krótkie nagranie, na którym fani zobaczyli nowy wygląd amerykańskiej gwiazdy. Sięgające do ramion, czarne włosy zastąpiła zupełnie inna fryzura. Do nagrania, które zostało opublikowane w mediach społecznościowych został dodany hasztag "Nowy początek".

 

Kilka miesięcy temu w rozmowie z portalem People.com Lovato przyznałx, że nigdy tak naprawdę nie utożsamiałx się z wizerunkiem seksownej i kobiecej gwiazdy pop. Dodatkowo zdradziłx, że problemy, z którymi borykałx się w 2018 roku prawdopodobnie były spowodowane tym, że postępowałx wbrew temu, co tak naprawdę czułx.

Naprawdę wierzę, że przedawkowałx w 2018 roku, ponieważ ignorowałx moją prawdziwą tożsamość. Dołożyłx wszelkich starań, aby stłumić to, kim naprawdę jestem, aby dopasować się do tej seksownej, kobiecej gwiazdy pop i aktorki, którą inni kazali mi być. Nigdy tak naprawdę nie utożsamiałx się z tym wizerunkiem. Zrobiłx to jednak, ponieważ myślałx, że tak powinno być - powiedziałx Lovato.

Lovato wielokrotnie podkreślałx i zachęcałx fanów, aby zawsze postępowali w zgodzie z własnym sumieniem i uczuciami.

To, do czego zachęcam ludzi, to po prostu dokonywanie wyborów dla siebie. Niezależność jest dla mnie tym, co zmieniło moje życie - zdradziłx Demi.

Postawa, którą prezentuje Lovato spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem. Fani doceniają szczerość gwiazdy. 

***

Za stowarzyszeniem Miłość Nie Wyklucza polecamy przejrzenie strony zaimki.pl i jej propozycje tłumaczeń m.in. zaimków i rzeczowników nacechowanych płciowo.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.