Dagmara Kaźmierska, największa gwiazda programu "Królowe życia", zdradziła "sekret" swojego wielkiego majątku

Dagmara Kaźmierska to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Fani często zastanawiają się, skąd królowa życia ma tyle pieniędzy. Jej odpowiedź może was zaskoczyć.

Od jedenastu sezonów Dagmara Kaźmierska jest jedną z głównych bohaterek programu "Królowe życia". Widzowie uwielbiają ją za ogromną pewność siebie, bezpośredniość oraz poczucie humoru. Dużo emocji wzbudza również stan jej konta. Fani są ciekawi, w jaki sposób Dagmara zbiła fortunę i stać ją na  luksusy.

Dagmara Kaźmierska zapowiada wojnę z właścicielkami butików, które uderzyły w jej dobre imięDagmara Kaźmierska idzie na wojnę z butikami

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska zdradza, co sobie poprawia. „Nie ukrywam, myślę o."

Milionerka i niekwestionowana królowa telewizji

Widzowie poznali Dagmarę Kaźmierską jako pewną siebie kobietę sukcesu, która kocha modę, drogą biżuterię i luksusowe samochody. Główna bohaterka "Królowych życia" na swój ogromny majątek pracuje już od wielu lat. 

Największą popularność zyskała właśnie dzięki udziałowi w programie, co spowodowało również, że jej konto na Instagramie śledzi ponad milion fanów. Taka liczba obserwatorów wiąże się też z konkretnymi stawkami za jeden post. Okazuje się, że Dagmara może liczyć nawet na 50 tysięcy złotych za wpis sponsorowany. Dodatkowo Dagmara Kaźmierska jest właścicielką butiku z luksusową odzieżą. Gwiazda regularnie zamieszcza relacje w mediach społecznościowych, podczas których prezentuje asortyment  sklepu.  

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska Instagram/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska odpowiada na zaczepki dociekliwych fanów

Jakiś czas temu jeden z fanów postanowił zapytać gwiazdę wprost, na czym dorobiła się fortuny. Był bardzo ciekawy, co takiego robi Dagmara, że obecnie stać ją na takie luksusy. Bohaterka hitu TTV odpowiedziała:

Na żebry chodzę! - napisała Dagmara na Instagramie.

Dobra passa nie zawsze towarzyszyła życiu Dagmary. W 2012 roku skazano ją za sutenerstwo, zmuszanie młodych kobiet do prostytucji i działanie w zorganizowanej grupie przestępczej. Uniewinniono ją z zarzutu handlowania żywym towarem. Kaźmierska twierdzi, że jej przeszłość wiele ją nauczyła i za swoje grzechy odpokutowała.

Więcej o: