Friz w subtelny sposób zdradza kolejne szczegóły "Tajnego projektu". Fani domyślają się, o co chodzi i chyba mają rację

Friz publikuje dziwne nagrania na kanale "Tajnego projektu". Fani domyślają się, o co chodzi. Mają rację?

Jakiś czas temu Friz ogłosił, że otwiera nowy kanał. Nosi on nazwę "Tajny projekt". Youtuber zapowiedział, że znajdą się tam filmy związane z tym co przygotowała Ekipa oraz czymś, czego nie może zdradzić. Na ten moment pojawiły się już cztery nagrania. Większość z nich szokuje. 

Zobacz wideo Friz znika z Internetu?

Karol Wiśniewski przez ostatnie tygodnie mówił, że planuje coś, co zaskoczy wszystkich. W zeszycie zapisywał wszystkie możliwe scenariusze i co zrobić, aby jego projekt wypalił. Kanał "Tajnego projektu" ma już 124 tysiące subskrypcji i cztery opublikowane filmy. Trzy z są reploudami publikacji z początków Ekipy Friza. Możemy zobaczyć pierwszy dom Ekipy oraz challenge, które youtuberzy wykonywali w trakcie daily. Fani domyślają się, że może youtuberzy mają zamiar lub już kupili nieruchomość i mogą ją wykorzystać na potrzeby nowego projektu. 

Friz kupił stary dom ekipy tak strzelam.

Boxdel, Holak, Japczan i TrapulfikBoxdel, Japczan i Holak wybrali kanał do usunięcia. Tym razem nie padło na Ekipe Friza

Kupią stary dom ekipy i będzie daily - czytamy w komentarzach na kanale "Tajny Projekt".

Friz ma zamiar wypromować nowych youtuberów? 

Wiosną tego roku Friz poprosił swoich widzów, aby przesyłali mu zgłoszenia w formie filmików. Szukał wówczas osób kreatywnych i z dobrym poczuciem humoru, które chciałyby zostać influencerami. Wypromował już kilka kanałów, a początkiem nowego projektu miała być współpraca ze "110%". Jednym z pytań, które padło w ankiecie zgłoszeniowej było miejsca zamieszkania i ewentualna możliwość przeprowadzki do Krakowa. Oprócz tego kandydat miał być osobą pełnoletnią i w ciekawy sposób opowiedzieć o sobie. Fani Ekipy uważają, że może to być związane z nowym kanałem Karola Wiśniewskiego. 

Obstawiam, że będzie nowa 2ekipa pod sterami Friza - fani Ekipy uważają, że niebawem poznamy nowych influencerów, których wypromuje Friz.

Doda i Ekipa FrizaDoda postawiła jeden warunek Ekipie Friza. Czy zgodzą się na taki układ?

Okazuje się, że fani mogą mieć racje. Friz polubił jeden z komentarzy

Pod jednym z reploudów o tytule "Tajny projekt to koniec?" pojawił się pewien komentarz, który polubił Friz. Film pochodzi z samego końca pierwszego sezonu Ekipy i miał podsumować ich roczne działania na YouTube. Jedna z widzek przyznała, że chciałaby, aby Ekipa wróciła do starego domu i formatu. Wiele innych osób nostalgicznie wracało wspomnieniami do owego okresu. Wszystko wskazywałoby na to, że projekt ma być powiązany z sezonem pierwszym. 

 Jezuu stare odcinki, ale bym chciała, aby powrócili do starego domu i nagrywali daily i jakieś chalange albo chowane, bo to było najlepsze - Friz polubił komentarz jednej z fanek Ekipy.
Więcej o: