Anna Dereszowska chwali się ciążowymi krągłościami. "Grunt to odpowiednia perspektywa!"

Anna Dereszowska nadal pozostaje w dobrym humorze. Dała o tym znać w swoim najnowszym poście na Instagramie.

Pod koniec czerwca Anna Dereszowska podzieliła się radosną nowiną i ogłosiła, że spodziewa się trzeciego dziecka! Aktorka wówczas pokazała zdjęcie z ciążowym brzuchem.

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej

Anna Dereszowska chwali się ciążowymi krągłościami

Anna Dereszowska od czasu, kiedy oznajmiła, że spodziewa się kolejnego dziecka, co jakiś czas publikuje zdjęcia ciążowych krągłości. Czasem też otwiera się i mówi o samopoczuciu w tym odmiennym stanie i zdaje się, że nie może narzekać. Aktorka czuje się na tyle dobrze, że na razie nie chce i nie musi rezygnować z zawodowych obowiązków. Pojawiła się na planie programu "Jaka to melodia", a także wystąpiła na scenie w Opolu.

ZOBACZ: Anna Dereszowska błyszczy na scenie w Opolu. Cekinowa suknia opięła ciążowy brzuch

Aktorki nie opuszcza dobry humor, o czym można się przekonać po publikacji jej najnowszego wpisu. Dereszowska znów pokazała ciążowe krągłości i zamieściła zabawny wpis.

Grunt to odpowiednia perspektywa! Udanego popołudnia! - napisała aktorka na Instagramie.

Pod fotografią nie zabrakło komplementów od internautów i komentarzy, w których przyznali, że aktorka promienieje w ciąży.

Najpiękniejsza perspektywa.
Kwitniesz Aniu! Uściski!
Ale dzidziuś rośnie!
Cudny brzuszek - czytamy pod zdjęciem.
 

Anna Dereszowska - życie prywatne

Anna Dereszowska dotychczas wychowywała dwójkę dzieci - 13-letnią córkę ze związku z Piotrem Grabowskim, a także sześcioletniego syna, który jest owocem miłości aktorki i Daniela Duniaka, z którym obecnie jest związana. Wkrótce ich rodzina znów się powiększy!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.