Natsu oskarżona o kłamstwa podczas "Rundek" High League. Arkadiusz Pawłowski: Czat się nie myli!

Natsu została oskarżona o kłamstwa podczas"Rundek". Jak czuje się z tym, że jest faworytką widzów?

Wielkimi krokami zbliża się pierwsza gala High League. 28 sierpnia Natalia Kaczmarczyk zmierzy się z Lexy Chaplin. Która z nich ma większe szanse na wygraną? Jakie nastawienie mają do siebie przeciwniczki? Na pytania widzów odpowiedziały podczas wczorajszych "Rundek". 

Zobacz wideo Moda, która nie grzeje Natsu, czyli spodnie z niskim stanem i nie tylko!

"Natsu była jednym z powodów, dla których nie chciałam odejść z Teamu X"

Mogłoby się wydawać, że między dziewczynami jest konflikt. Krótko po dołączeniu Natalii Kaczmarczyk projekt się rozpadł. Natsu stworzyła nowy Team X i z początku zaczepiali starych członków. Okazuje się, że dziewczyny po prostu nie miały kontaktu od czasu wyprowadzki Lexy.

Natsu była jednym z powodów, dla których nie chciałam odejść z Teamu X - powiedziała podczas konferencji Lexy.

Influencerka przyznała, że bardzo dobrze wspomina czas spędzony pod jednym dachem z Natsu. Miały bardzo dobre relacje i wspólnie spędzały wolny czas. Twierdzi, że spina byłaby pomocna w przypadku walki. Ma jednak w stosunku do Natsu dobre nastawienie i zawsze miała ją za pozytywną, silną kobietę. 

Natsu Natsu zdradza na co przeznaczy pieniądze zarobione na gali. Fani zadecydowali

Natsu skłamała podczas "Rundek"?

W pewnym momencie Arkadiusz Pawłowski poinformował, że na czat napływają wiadomości dotyczące tego, że Natsu miałaby kłamać. Influencerka stwierdziła, że może źle intonuje koncówki, ale jest w 100 proc. szczera. Lexy zapytała przeciwniczkę, czy jest zestresowana, jednak ta zdementowała ten domysł.

Natsu nie mówi do końca prawdy. A czat się nie myli - powiedział Arkadiusz Pawłowski o słowach widzów.

Natsu vs Wersow na kolejnej gali?

Nie obyło się bez pytań o dramę z udziałem Wersow. Natsu twierdzi, że nie jest odpowiednią osobą do oceniania tej sytuacji. Nie zna genezy i nie wie, jakie Weronika Sowa miała zamiary wykorzystując logo. Uważa, że jej tłumaczenie było słabe, bo kradzież nie jest czymś, o czym może nie wiedzieć, że jest po prostu "złe". Prywatnie dziewczyny się lubią, a Natalia Kaczmarczyk przyznała, że podczas jednej z ostatnich imprez sprawdzały, która jest silniejsza. Natsu wygrała ten pojedynek.

Arkadiusz Pawłowski i Lexy Chaplin zażartowali, aby Malik Montana bookował pojedynek między Natsu a Wersow na kolejną galę. Chcielibyście zobaczyć takie starcie?

 

Influencerki czują presję związaną z walką podczas High League

Lexy Chaplin, Natsu Gala High League. Lexy Chaplin zmierzy się z Natsu

Jak zauważyli widzowie, kursy związane z walką Lexy vs Natsu ostatnio bardzo się zmieniły. Natalia Kaczmarczyk przyznała, że jest tym faktem trochę zestresowana. Lexy woli za to być "underdogiem". Czuje, że w przypadku porażki zawiedzie mniej osób.

Influencerki wypowiedziały się na temat swoich szans. Lexy przeważa warunkami fizycznymi - jest zdecydowanie wyższa, jednak to Natsu ma lepszą kondycję fizyczną, bo w przeszłości była związana ze sportem. Co pokaże oktagon? Tego się dowiemy już pod koniec sierpnia. 

Więcej o: