Gala High League. Lexy Chaplin zmierzy się z Natsu. Youtuberki spotkają się w oktagonie jeszcze w te wakacje

28 sierpnia zmierzą się w oktagonie dwie gwiazdy Youtube - Lexy Chaplin i Natalia "Natsu" Karczmarczyk. O nadchodzącym pojedynku influencerki poinformowały na Instagramie.

Już wiemy, kogo zobaczymy w oktagonie podczas gali High League. Zmierzą się ze sobą dwie youtuberki - Lexy Chaplin - jedna z najpopularniejszych influencerek młodego pokolenia. Jej poczynania śledzi łącznie kilka milionów fanów. Chaplin należała do Teamu X, jednak w maju 2020 roku ogłosiła, że się z nim rozstaje. Influencerka z ekipu Stuu zmierzy się z Natsu - jedną z czołowych postaci Teamu X. Chociaż początkowo mówiło się, że przeciwniczką Lexy może być Fagata. Widzowie dziewczyn już od kilku dni spekulowali, że tym przyjdzie się ze sobą zmierzyć. Teraz to już oficjalne.

Zobacz wideo

Lexy Chaplin kontra Natsu na gali High League

Nowiną dziewczyny podzieliły się z fanami za pomocą swoich social mediów. Lexy już wcześniej zapowiadała, że właśnie w czwartek, 8 lipca ujawni z kim będzie walczyć. 

28.08 walczę z Natsu, fajnie - czytamy pod postem.
 

Natsu również pochwaliła się, że zawalczy w pojedynku. W opisie pod zdjęciem zaznaczyła, że może wyglądem nie przypomina zawodnika MMA, ale obiecuje, że da z siebie wszystko.

To chyba jedno z największych wyzwań w moim życiu. Wiem, że nie wyglądam na zawodnika MMA, ale obiecuje, że dam z siebie wszystko... Liczę na Wasze wsparcie!
 

Lexy konsekwentnie przygotowuje się do walki już od kilku tygodni. Swoje treningi relacjonuje na Instagramie. Ostatni czas dla obu dziewczyn był trudny. Lexy zerwała z Marcinem Dubielem, a Natsu ma za sobą jedną z największych afer na polskim YouTube. Na początku maja w internecie pojawiły się filmy dla dorosłych z udziałem Natsu, na których występowała nago. Natalia odniosła się do publikacji, opowiadając, że kiedy pracowała w ten sposób, była bardzo zagubiona. 

Walkę słynnych youtuberek będziemy mogli zobaczyć już 28 sierpnia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.