Coco Austin karmi pięcioletnią córkę piersią. Nie zamierza przestać. "Chanel sama zdecyduje, kiedy powie stop"

Coco Austin otwarcie przyznaje się do karmienia pięcioletniej córki piersią. Argumentuje: Je też inne posiłki, mięso.

Coco Austin to postać, która po prostu od wielu lat istnieje w amerykańskim show biznesie - grała w filmach, pozowała dla "Playboya", występowała w reality show. To także żona rapera Ice'a-T, z którym wychowuje córkę, Chanel. Ostatnio jest głośno na temat wypowiedzi celebrytki odnośnie karmienia pięcioletniej córki piersią. 

Zobacz wideo Najczęstsze pytania mam. Czy dziecko jest już najedzone? Jak reagować na kolkę?

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska karmi piersią. "Zamierzam jedno zmienić". Będzie nieść pomoc

Coco Austin karmi pięcioletnią córkę piersią

Coco Austin już przynajmniej rok wcześniej wspominała o tym, że nie zamierza zabierać córce możliwości karmienia jej piersią. Zaznaczała wówczas, że to oczywiste, że w pewnym momencie mała Chanel nie będzie już chciała tego robić, jednak sama musi o tym zdecydować. Poza tym je także inne, mięsne posiłki, więc nie widzi w tym nic złego. 

Karmię ją piersią, ponieważ lubi od czasu do czasu taką małą przekąskę. To też moment nawiązania szczególnej więzi między matką a dzieckiem - wyjaśniła Coco w rozmowie z "Us Weekly".
 

Coco Austin powtórzyła, że decyzja będzie należała do Chanel.

Dlaczego mam jej zabierać tę możliwość? Jeśli ona tego nie będzie chciała, w porządku - w tym miejscu powiem stop. Ale nie zamierzam po prostu odmówić. Przecież nie będzie miała 16 lat i nie powie: Mamo, czy mogę wziąć cycka? A potem samochód? Przyjdzie taki okres, kiedy powie: Ok mamo, już tego nie potrzebuję. Teraz nadal mnie chce, więc po prostu to akceptuję - stwierdziła Coco.
 

Agnieszka WłodarczykAgnieszka Włodarczyk szczerze o presji karmienia piersią. "Nie do zniesienia"

Trafiają do was jej argumenty? 

Zobacz też: Maffashion opowiedziała o karmieniu syna piersią. "Zastanawiałam się, czy jedna pierś nie zostanie mi o trzy rozmiary większa"

Więcej o: