Kasia Szklarczyk zabrała partnera na ściankę. Fani rapu mogą kojarzyć ukochanego modelki

Kasia Szklarczyk pojawiła się na gali Serce dla Zwierząt. Zabrała ze sobą ukochanego, którego czasem zdarza jej się pokazać w sieci.

Kasia Szklarczyk zaistniała dzięki programowi "Top Model". Zaszła w nim naprawdę daleko, bo wygrała siódmą edycję show. Szklarczyk jest jedną z tych uczestniczek, które postanowiły skorzystać z szansy, jaką dał im program i nie rezygnuje z pracy w branży modowej. Co jakiś czas przypomina o sobie także na różnych eventach. Tak było ostatnio, kiedy pojawiła się na gali Serce dla Zwierząt. Co ciekawe, zabrała ze sobą partnera i wspólnie pozowali przed fotoreporterami. Fani rapu mogą kojarzyć ukochanego modelki.

Żaklina Ta Dinh jest w ciążyGwiazda "Top Model" jest w ciąży! Radosną nowinę ogłosiła w nietypowy sposób

Zobacz wideo Kasia Szklarczyk o tym, jak "Top Model" wpłynęło na jej życie

Kasia Szklarczyk pokazała partnera

Rok po udziale Kasi Szklarczyk w programie "Top Model" okazało się, że związała się z Patrykiem Grudowiczem, jednym z uczestników szóstej edycji tego show. Swój związek potwierdzili w lutym 2019 roku, a już w październiku ogłosili rozstanie. Z czasem pojawiły się spekulacje, że modelka zaczęła randkować z Michałem Mikołajczakiem.

ZOBACZ: Michał Mikołajczak i Kasia Szklarczyk mają się ku sobie? "Wyglądali jak para na jednej z pierwszych randek"

Najwyraźniej ta znajomość nie przerodziła się w nic głębszego. W lipcu ubiegłego roku okazało się, że Kasia Szklarczyk jest w związku, a jej wybrankiem został raper, Marcin Ostrowski - członek grupy Bezimienni. Modelka czasem pokazuje go w mediach społecznościowych. Tym razem poszła o krok dalej i zabrała go ze sobą na ściankę, gdzie z uśmiechem pozowali przed obiektywami aparatów.

Wygląda na to, że miłość kwitnie! Mamy nadzieję, że tak będzie jak najdłużej. Pozostaje nam życzyć dużo szczęścia i wytrwałości.

Anna Szczepańska wygrała srebrny bilet do dziesiątej edycji 'To Model'"Top model". Anna Szczepańska wygrała srebrny bilet. Burza w internecie

Więcej o: