Edyta Golec świętuje urodziny na tarasie swojego domu. Co za widok! "Czuję wdzięczność za wszystkie lekcje"

Edyta Golec opublikowała urodzinowy post na Instagramie. Pokazała przy tym widok, jaki rozpościera się z jej tarasu.

Edyta Golec od 23 lat związana jest z zespołem Golec uOrkiestra, w którym śpiewają i grają również jej mąż Łukasz Golec oraz szwagier Paweł. Artystka wraz z rodziną mieszka pod Bielsko-Białą i często pokazuje domowe cztery kąty. Nie inaczej było i tym razem przy okazji jej święta.

Zobacz wideo

Edyta Golec obchodzi 44. Urodziny

Edyta Golec urodziła się 25 czerwca 1977 roku. W piątek więc miała okazję do celebrowania swoich 44. urodzin. Na jej Instagramie pojawił się specjalny post. Na krótkim wideo typu boomerang widać solenizantkę ubraną w czarną sukienkę z rękawem trzy czwarte i długością lekko za kolano. Wokalistka skacze radośnie na tarasie, trzymając w dłoniach wiele balonów o różnych kształtach i kolorach. Nie da się ukryć, że dopisuje jej doskonały nastrój. Tuż za nią z tarasu rozpościera się niesamowity widok na drzewa i góry. W tym ważnym dla siebie dniu skierowała do internautów takie słowa:

Dzisiaj szczególnie czuję wdzięczność za wszystkie lekcje i z zaufaniem patrzę w przyszłość. Dziękuję Stwórcy za każdy dzień i każdego z Was. Z okazji moich urodzin życzę Wam szczęśliwości, bo życie jest zbyt krótkie, by przeżywać go byle jak! Udanego weekendu! – czytamy.
 

Internauci nie zawiedli i pod postem pojawiło się wiele komentarzy z urodzinowymi życzeniami dla Edyty Golec. Przesłała je między innym Agnieszka Hekiert.

Sto lat, Słońce. Niech Cię tylko super ludzie otaczają i niech się spełnia wszystko, o czym sobie marzysz – napisała nauczycielka śpiewu.
Dużo dobroci od bliskich i znajomych, serdeczności
Dużo zdrówka i spełnienia marzeń. Samych pięknych chwil – płynęło od fanów solenizantki.

Tymczasem już w sobotę 26 czerwca Edyta i cały zespół Golec uOrkiestra pojawią się na Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie. Jedną z gwiazd wydarzenia będzie również grupa Maneskin, która wygrała Eurowizję 2021.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.