"Hotel Paradise". Jak Krzysztof zachowuje się w towarzystwie Krystiana? "Nie jestem krystaliczny"

Krzysztof z "Hotelu Paradise" opowiedział o swoim stosunku do Krystiana. Czy rozmawiają ze sobą? A jeśli tak - czy można tu mówić o koleżeństwie? Odpowiedzi na te pytania pojawiły się na koncie uczestnika.

Krzysztof z "Hotelu Paradise" obecnie jest z Basią. Jednak wcześniej była ona związana z Krystianem, zaś cała trójka zna się z programu. Jak obecnie wyglądają ich relacje?

Zobacz wideo Krzysztof z "Hotelu Paradise" o początkach relacji z Basią

Krzysztof i Basia z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Rozanielony Krzysztof rozmyśla o Basi po przebudzeniu

Krzysztof z "Hotelu Paradise" rozmawia z Krystianem?

Basia w programie "Hotel Paradise" zbudowała relację z Krystianem. Ich związek był burzliwy, nie brakowało kłótni, ale para zbliżyła się na tyle, by wyznać sobie miłość oraz planować wspólną przyszłość. Po zakończeniu show sytuacja zmieniła się jednak o 180 stopni. Krystian zostawił Basię, a ta znalazła szczęście u boku Krzysztofa. Jako że on również zna się z Krystianem, internauci byli ciekawi, jak dziś wyglądają ich relacje. Czy jest między nimi dystans, a może wręcz niechęć?

Na co dzień nie mamy kontaktu, ale spowodowane jest to tym, że każdy ma swoje życie. Z mojego punktu widzenia atmosfera nigdy nie była gęsta i przy każdym spotkaniu zbijemy piątkę i pogadamy - tłumaczył Krzysztof.

Basia i Krzysztof z 'Hotelu Paradise'Basia i Krzysztof z 'Hotelu Paradise' instagram.com@krzysztof_hotelparadise3

Na profilu Krzysztofa na Instagramie pojawiło się jeszcze kilka pytań - jak układa mu się z Basią, czy pojawiają się między nimi zgrzyty, co ze wspólnymi planami na przyszłość.

Jest kilka kwestii do podciągnięcia, popełniam błędy, czasem głupie błędy, ale staram się nad tym pracować. Nie jestem taki krystaliczny, mam wady i mocny charakter, czasem trudno do mnie dotrzeć. Jestem zazdrosny o Basię, ale w granicach rozsądku, bo ufam jej w stu procentach - przyznał szczerze.

Zobacz też: "Hotel Paradise". Basia i Krzysztof chcą mieć dziecko? Jego wypowiedź ciekawa. Cel? "Dążyć do stworzenia rodziny"

Basia i Krzysztof z 'Hotelu Paradise'Basia i Krzysztof z 'Hotelu Paradise' instagram.com@krzysztof_hotelparadise3

Basia i Krzysztof z 'Hotelu Paradise'Basia i Krzysztof z 'Hotelu Paradise' instagram.com@krzysztof_hotelparadise3

Krzysztof i Basia z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Krzysztof w nocy spieszy do Basi. Teraz czeka ich test

Mamy nadzieję, że zapewnienia Krzysztofa mają odzwierciedlenie w rzeczywistości - prawda jest taka, że od rozstania Basi z Krystianem, a rozpoczęciem związku z kolejnym partnerem, minęło niewiele czasu. Nie bylibyśmy więc zdziwieni, jeśli między tą trójką byłyby niewyjaśnione sprawy. Wierzymy jednak w tłumaczenia Krzysztofa i mamy nadzieję, że jest tak, jak mówi. 

Więcej o: