"Hotel Paradise". Basia wyznała miłość Krzysztofowi. Fani reagują: Trudno było nie zauważyć, jak na ciebie patrzył

Potwierdziły się podejrzenia widzów programu "Hotel Paradise", że Basia stworzyła związek z innym uczestnikiem. Na Instagramie wyznała miłość Krzysztofowi. Co na to widzowie programu?

Basia w programie "Hotel Paradise" zbudowała relację z Krystianem. Ich związek był burzliwy, nie brakowało kłótni, ale para zbliżyła się na tyle, by wyznać sobie miłość oraz planować wspólną przyszłość. Po zakończeniu show sytuacja zmieniła się jednak o 180 stopni. Krystian zostawił Basię, a ta znalazła szczęście u boku innego kolegi z programu. Czy to miłość? Widzowie spodziewali się tego od dawna. 

Zobacz wideo Sonia z "Hotel Paradise" zagrała w Koło Plotka

Książę Karol, Meghan Markle, książę HarryDziennikarze spytali księcia Karola o narodziny córki Harry'ego. Odpowiedział wymijająco

"Hotel Paradise". Basia wyznała miłość Krzysztofowi. Fani reagują

Basia i Krystian wygrali trzecią edycję programu "Hotel Paradise", jednak zaledwie kilka tygodni po powrocie do Polski się rozstali. Od dłuższego czasu widzowie podejrzewali, że teraz kobieta jest w związku z Krzysztofem, czyli innym kolegą z programu. Plotki okazały się prawdziwe, bo Basia i Krzysztof oficjalnie potwierdzili swój związek na Instagramie.

Przyjaźń to jest to, co naszą dwójkę połączyło już w "Hotelu Paradise". Przerodziło się to w coś, czego całkowicie się nie spodziewaliśmy, wiemy jednak, że chcemy iść razem do przodu i w tym samym kierunku - napisała Basia.

Kobieta pisze o swoim partnerze w samych superlatywach, a jej post brzmi po prostu jak wyznanie miłości.

Cieszę się, że mam u swego boku kogoś, kto wie jaka jestem i to akceptuje, kto dba, wspiera bez względu na wszystko i kiedy trzeba potrafi postawić do pionu. W tym wszystkim jednak pozwala na to, abym zawsze pozostawała sobą. Kogoś, kto nie tylko wymaga, ale i daje od siebie. @krzysztof_hotelparadise3 - jesteś osobą, która sprawiła, że na nowo nauczyłam się latać, bo nigdy nie podcinasz skrzydeł, ale uskrzydlasz - czytamy na jej Instagramie.
 

Fani programu nie ukrywają, że choć przyzwyczaili się do widoku Basi w objęciach Krystiana, to wiadomość o nowej relacji Basi i Krzysztofa bardzo ich ucieszyła.

Trudno było nie zauważyć spojrzenia Krzysia w twoją stronę w programie. Teraz się kompletnie nie dziwię czemu odpuścił w połowie programu. Bardzo się cieszę, że zaczęliście razem nową przygodę
Wiedziałam! Gratuluję i życzę wytrwałości.

Marcin i Wojciech MannWojciech Mann z synem podziwiali nowy mural Kory. Marcin ma 30 lat i jest podobny do ojca

Super, cieszę się, że jesteście razem - piszą internauci.

A wy spodziewaliście się takiego obrotu wydarzeń?

Więcej o: