"Hotel Paradise". Rozanielony Krzysztof rozmyśla o Basi w łóżku: Trudno mi wstać, jak nie ma jej przy mnie

We wtorek Krzysztof i Basia z "Hotelu Paradise" poinformowali, że są razem. Następnego dnia na profilu uczestnika pojawiło się nagranie, w którym bez ogródek opowiada o swoich uczuciach do partnerki.

Krzysztof z "Hotelu Paradise" zamieścił na Instagramie wideo, które nagrał zaraz po przebudzeniu. Stwierdził, że nie może tych myśli pozostawić dla siebie, bo tęsknota za ukochaną jest tak wielka, że warto byłoby obwieścić to całemu światu. 

Zobacz wideo Poranne przemyślania Krzysztofa z "Hotelu Paradise". Tęskni za Basią

Chris Ducci, Monika Czajkowska"Hotel Paradise". Chris Ducci i jego ciężarna partnerka wyprowadzili się z Warszawy

Krzysztof z "Hotelu Paradise" tęskni za Basią

Krzysztof z "Hotelu Paradise" dał do zrozumienia, że Basi z nim nie ma, bo obecnie przebywa w odwiedzinach u innej uczestniczki. Zdecydował się więc działać i przypomnieć jej, że czeka na powrót z utęsknieniem. Rozpoczął nadawanie o godzinie ósmej, gdy dopiero się przebudził.

Z łóżka jeszcze do was nie nagrywałem, zaspany, opuchnięty nieogarnięty, ale to nic. Postanowiłem, że podzielę się z wami pierwszą myślą zaraz po przebudzeniu.

Zobacz też: "Hotel Paradise". Basia rozstała się z Krystianem i związała z jego kolegą! "Mam kogoś, kto mnie akceptuje". Są zdjęcia

Poinformował, że bez Basi trudno mu funkcjonować - nikt nie motywuje go do wstania z łóżka, energii też jakby mniej.

Brakuje mi bardzo Basi i czuję się taki niewyspany, niezregenerowany, trudno mi wstać z łóżka, kiedy nie ma jej przy mnie. Zamiast do niej, tulę się do jaśka.

Krystian i Simon z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Krystian jeszcze nie podzielił się pieniędzmi. Dlaczego?

Związek Basi i Krzysztofa z "Hotelu Paradise". Jak to się zaczęło?

Basia i Krystian wygrali trzecią edycję programu "Hotel Paradise", jednak zaledwie kilka tygodni po powrocie do Polski, rozstali się. Od dłuższego czasu widzowie podejrzewali, że kobieta jest w związku z Krzysztofem, czyli innym kolegą z programu. Plotki okazały się prawdziwe - Basia i Krzysztof we wtorek oficjalnie potwierdzili swój związek na Instagramie.

Więcej o: