Stella nie chce Piotra w swoim życiu? Wspomniała o planach ze znajomymi z "Love Island". Byłego partnera w nich brak

Stella z "Love Island" opowiedziała o symbolicznym tatuażu, który planuje zrobić razem z uczestnikami z programu. Mimo zapewnień o dobrej relacji z Piotrem nie uwzględniła go.

Trzy tygodnie temu Stella i Piotr z "Love Island" poinformowali o rozstaniu. Okazało się, że nieco inaczej patrzą na pewne kwestie, jednak nie powiedzieli, co było główną przyczyną zakończenia związku. Nagrali wówczas krótkie wideo i zapewnili, że łączą ich dobre relacje, ale miłości z tego nie będzie. Najnowsze zdjęcie Stelli na InstaStory sugeruje, że coś się zmieniło.

Zobacz wideo Stella i Piotr z "Love Island" rozstali się

Stella z 'Love Island'Jak Stella z "Love Island" czuje się po rozstaniu? Potrzebuje spokoju

Stella z "Love Island" nie ma dobrych relacji z Piotrem?

Stella z "Love Island" pokazała na Instagramie zamówienie dostarczone w poniedziałek do jej domu. Zdecydowała się na zakup zawieszki do bransoletki z motywem ananasa, który niejednokrotnie przewijał się w rozmowach między uczestnikami programu i był powodem wielu żartów. Stella przyznała, że zamierza nosić ananasa nie tylko na ręce. Ma z ekipą jeszcze inny plan.

InstaStory Stelli z 'Love Island'InstaStory Stelli z 'Love Island' instagram.com@stella__staniszewska

Ja już ananaska mam. Póki co na bransoletce, ale czekam, aż reszta ekipy znajdzie czas i zrobimy sobie razem taki tatuaż.

Wśród osób, które razem z nią mają upamiętnić udział w programie takim oto tatuażem, są: Mati i Caroline, Waleria i Piotrek, Ola i Aleksandra, Daniel, Maciek i Ania oraz Cezary i Dawid. Na próżno szukać tam jej byłego partnera, Piotra. Uczestnik niedawno mówił, że ma ze Stellą dobre relacje, a nawet, że może na niego liczyć i dzwonić w potrzebie.

InstaStory Stelli z 'Love Island'InstaStory Stelli z 'Love Island' instagram.com@stella__staniszewska

Stella i Piotr z 'Love Island'"Love Island". Piotr został obarczony winą za rozpad związku ze Stellą. Zabrał głos

Wydaje się więc, że najnowsze zdjęcia Stelli mogą sugerować, że raczej nie ma między nimi mowy o koleżeństwie, a raczej zdystansowanej znajomości.

Zobacz też: "Love Island". Internauci atakują Piotra. "Przy Stelli byłeś gwiazdą, teraz lipa". Musiała się wyprowadzić? "To moje mieszkanie"

Więcej o: