Córka Anny Lewandowskiej już "interesuje się" makijażem. Laura chwyciła za pędzel i maluje mamę. Wygląda groźnie

Anna Lewandowska dba o swój wygląd również podczas zagranicznych podróży. "Pomaga" jej w tym roczna Laura. Uroczy widok czy groźna sytuacja?

Anna Lewandowska po dłuższym pobycie w Polsce wyjechała razem z córkami za granicę. Nie wróciła jednak do zamieszkiwanego od lat Monachium, a prawdopodobnie wybrała się na słoneczną Majorkę - wyspę, na której Robert miał jeszcze nie tak dawno interesować się kupnem nieruchomości. Trenerka przebywa tam w towarzystwie Pauliny Krupińskiej, która pochwaliła się wspólną wycieczką rowerową z koleżanką z branży. 

Z InstaStories Anny wynika, że podczas urlopu może cieszyć się nie tylko obecnością popularnych przyjaciół, ale również osób, które dbają o jej wygląd. Jedną z nich jest... jej roczna córka Laura, która chwyciła za pędzelek, by pomalować mamę. 

Zobacz wideo Klara Lewandowska nie odstępuje swojej mamy na krok!

Laura Lewandowska "robi" mamie makijaż

Anna Lewandowska uchwyciła w instagramowej relacji zabawny moment z życia codziennego. Gwiazda nie musiała wychodzić z domu, by oddać się w ręce fryzjerki, która zadbała o jej uczesanie. Na zdjęciu widać, jak trenerka rozsiadła się wygodnie na tarasie, a ekspertka zajmuje się stylizacją fryzury, susząc włosy na szczotce. 

Anna Lewandowska, Klara LewandowskaKlara Lewandowska zajada się kremem czekoladowym

W tym samym czasie na kolanach zrelaksowanej celebrytki siedzi mała Laura. Roczna dziewczynka robi mamie makijaż? Na pewno podejmuje taką próbę. Młodsza siostra Klary zamachnęła się z pędzelkiem w dłoni na twarz rodzicielki, a Anna z przymrużonymi ze strachu oczami czeka na efekty pracy osobistej "makijażystki". 

Oho... Make up by Laura? - skomentowała ze śmiechem trenerka. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram/ @annalewandowskahpba

Mamy nadzieję, że efekt nie był bolesny, a Lewandowska nie doczekała się fioletowego cienia pod okiem. 

DodaDoda otrzymała symboliczny prezent od rodziców. Nie kryła wzruszenia

Więcej o: