Doda dostała symboliczny prezent od rodziców. Nie kryła wzruszenia. Pracowali nad nim pół roku

Doda dostała od swoich rodziców wyjątkowy prezent, czym pochwaliła się na Instagramie. To niedroga pamiątka, ale bardzo sentymentalna.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Doda ma świetne relacje z rodzicami i chętnie rozpieszcza ich kosztowanymi upominkami. Ostatnio Wanda i Paweł Rabczewscy dostali od córki bardzo praktyczny prezent. Okazała się nim brama wjazdowa na pilota, która z pewnością ułatwi życie rodzicom Dody.

DodaDoda zafundowała rodzicom kolejny prezent za kilkanaście tysięcy złotych

Doda dostała symboliczny prezent od rodziców. Nie kryła wzruszenia

Rodzice Dody przygotowali dla niej coś wyjątkowego. Nad prezentem pracowali pół roku. To coś, czego nie da się kupić w sklepie, dlatego piosenkarka jest tak zachwycona.

Moje prezenty nie umywają się do tych, które dostaje od swoich rodziców. Zarówno mama, jak i tata poświęcili ostatnie pół roku, aby przygotować mi takie piękne książki, gdzie opisane jest całe życie mojego taty i całe życie mojej mamy, które opisują dla mnie, odpowiadając na pytania. Są to rady na życie, są to ich obserwacje, które chcieliby mi przekazać i opowiedzieć - mówiła przejęta Doda na Instastory.
Zobacz wideo Wzruszona Doda pokazuje wyjątkowy prezent, który otrzymała od rodziców

W książkach, które Doda otrzymała od rodziców, znajdują się nie tylko odręcznie napisane treści, ale także cała masa archiwalnych zdjęć, które mają przypominać jej o najważniejszych momentach z życia rodziców. Piosenkarka, gdy opowiadała o tym fanom, nie kryła wzruszenia.

Niech wam się nie wydaje, że to jest coś banalnego, bo NIE. To jest najwspanialszy prezent i pamiątka... Jest tyle pytań, które chcielibyśmy zadać swoim rodzicom, na które nie mamy czasu, zapominamy, później ich zabraknie... A to zostanie na zawsze i to jest taka księga, do której możemy wracać i kiedy sobie myślimy "Boże ciekawe, co by moja mama powiedziała" albo "co by mi doradził mój tata", to jest coś, co zostaje z nami na zawsze... - dodała wzruszona.

DodaDoda instagram.com@dodaqueen

Trzeba przyznać, że rodzice Dody wysoko zawiesili poprzeczkę.

DodaDoda instagram.com@dodaqueen

DodaDoda zapowiada spore zmiany. "Rozpoczyna się nowy, lepszy rozdział mojego życia"

ZOBACZ TEŻ: Fani Dody napisali list do Jacka Kurskiego. Chcą, by prezes ją zatrudnił. "Chwile płyną nieubłaganie" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: