Wierzbicka i Kwaśniewska na wspólnym wyjeździe! Odpoczywają w strojach kąpielowych. Ola zaskoczyła też kulinarnym talentem

Marta Wierzbicka i Aleksandra Kwaśniewska postanowiły wykorzystać czerwcowy długi weekend. Obie przyjaciółki przeznaczyły go na wakacyjny wyjazd. Pogoda dopisywała ich wypoczynkowi.

Aleksandra Kwaśniewska i Marta Wierzbicka są aktywne na swoich profilach społecznościowych. Chętnie dzielą się tam ważnymi dla siebie momentami z życia codziennego. Za sprawą tego mogliśmy dowiedzieć się, że obie przyjaźnią się ze sobą i lubią spędzać czas ze sobą. Ostatnio nawet wybrały się razem na wspólny wyjazd.

Zobacz wideo Marta Wierzbicka na wakacjach na Mazurach

Aleksandra Kwaśniewska i Marta Wierzbicka wypoczywały razem

Czerwiec do dla wielu osób doskonały moment na wakacyjne wojaże. Sprzyjał im miniony długi weekend. Na wyjazd z miasta zdecydowała się w ostatnim czasie również Marta Wierzbicka. Aktorka znana z serialu "Na Wspólnej" kilka dni temu zapowiedziała na swoim Instagramie, że planuje wybrać się na Mazury.

Już się boję, co się będzie działo na drodze... – pisała wtedy pod opublikowanymi fotografiami, spodziewając się ogromnych korków.
 

Na jej InstaStories również nie zabrakło relacji z wyjazdu. Dzięki temu mogliśmy dowiedzieć się, że wraz z nią wypoczywali także Aleksandra Kwaśniewska z mężem Kubą Badachem. Wierzbicka udostępniła m.in. krótki filmik znad wody i relację swojej przyjaciółki. Widać na niej obie panie oraz muzyka, którzy oddają się relaksowi na łódce. Pogoda zdecydowanie dopisywała w tamtym czasie, dlatego też Wierzbicka i Kwaśniewska z uśmiechem na twarzy i w kostiumach kąpielowych łapały słoneczne promienie.

Małgorzata Rozenek, Radosław MajdanMałgorzata Rozenek w intymnej pozie z Radkiem. Takiego zdjęcia jeszcze nie było. "Niesmaczne"

Na innych InstaStories mogliśmy zobaczyć też, jakie danie przygotowała Ola Kwaśniewska, a także zobaczyć psiaki przyjaciółek. Leżą obok siebie na kanapie i drzemią.

Taka miłość – pojawiło się przy fotografii.

To właśnie zamiłowanie do czworonogów połączyło niegdyś aktorkę i dziennikarkę.

Anna KarczmarczykAnna Kaczmarczyk wypoczywa w Grecji w zaawansowanej ciąży. Poród już blisko

Więcej o: