Anna Lewandowska odkrywa przed fanami kolejne zakamarki lokum w Warszawie. Łazienkę znamy, a kuchnia? Drewno króluje!

Anna Lewandowska zagościła w Warszawie na dłużej. Razem z córkami mieszka w luksusowym apartamencie w samym centrum stolicy. Jak piłkarz i trenerka urządzili swoje gniazdko w Polsce? Gwiazda tym razem zaprezentowała pełną szarości i drewna kuchnię.

Anna i Robert Lewandowscy na co dzień mieszkają w Monachium. Wnętrza ich domu w Niemczech są doskonale znane fanom popularnego małżeństwa, ponieważ co jakiś czas stają się tłem instagramowych fotografii oraz relacji. Trenerka i piłkarz mogą pochwalić się również swoimi czterema kątami w Polsce. W 2017 roku otrzymali klucze do jednego z mieszkań luksusowego apartamentowca w centrum stolicy i to właśnie tam spędzają czas, gdy przyjeżdżają do Warszawy. Spójrzcie na aranżację wnętrz tego lokum. Jest klasycznie i elegancko. 

Zobacz wideo Mała Klara ma wymagania!

Anna Lewandowska prezentuje kuchnię

Żona Roberta Lewandowskiego w ostatnich dniach podzieliła się z internautami zdjęciami, na których widać urządzoną w minimalistycznym stylu łazienkę. Tym razem pokazała rodzinny kadr wprost z domowej kuchni. Klara zasiada przy dużym stole z drewnianym blatem i pobiera lekcję języka angielskiego za pośrednictwem reklamowanej przez mamę platformy, natomiast Anna korzysta z wolnej chwili i w tym czasie przygotowuje przekąskę dla córek. 

Klara właśnie ma lekcję angielskiego, więc ja mogę wykorzystać ten czas na przygotowanie kilku posiłków na jutro. W 25 minut, bo tyle trwają jej zajęcia online, można przygotować śniadanie, przekąskę, a nawet szybki lunch - chwali się zapracowana Lewandowska.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska pokazała łazienkę w luksusowym apartamencie w Warszawie. Klasa!

Jak prezentuje się kuchnia trenerki? Dominują w niej odcienie szarości, które widoczne są zarówno na zamontowanych aż po sufit pojemnych szafkach (niektóre z nich wtapiają się w ścianę we wnęce), jak i na zabudowanym półkami stole z dużym, drewnianym blatem, przy którym stoją krzesła z brązowym oparciem i gołębim obiciem. 

 

Kuchenka, przy której Lewandowska przygotowuje posiłki znajduje się tuż przy wyspie, dzięki czemu trenerka może ciągle jednym okiem zerkać na bawiące się pociechy. 

Podoba Wam się taki styl?

Zofia Zborowska z Andrzejem WronąZofia Zborowska zdradziła płeć dziecka. "Tło nie jest tłem przypadkowym"

Więcej o: