Anna Lewandowska bawiła się z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Pokazała zdjęcie ze wspólnej kolacji. Wzniosła toast

Anna Lewandowska przyleciała do Polski. Spotkała się z przyjaciółmi, by świętować urodziny Sebastiana Karpiela-Bułecki. Trenerka pochwaliła się zdjęciem.

Anna Lewandowska od rana ćwiczy na siłowni, czym pochwaliła się na swoim Instagramie. Trenerka znajduje jednak czas nie tylko na ćwiczenia, ale też na spotkania w gronie przyjaciół. W niedzielny wieczór pochwaliła się fotografią z urodzinowego przyjęcia Sebastiana Karpiela-Bułecki

Zobacz wideo Lewandowscy świętowali urodziny Laury. Były balony i wymyślny tort

Anna Lewandowska na imprezie u Sebastiana Karpiela-Bułecki:. Wzniosła toast: Twoje zdrowie 

Sebastian Karpiel-Bułecka 14 maja obchodził 45. urodziny. Muzyk opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z pięknie zdobionym, owocowym tortem. Pod fotografią posypały się życzenia. Te członkowi zespołu Zakopower oprócz wielu gwiazd złożyła też Anna Lewandowska. Nie od dziś wiadomo, że trenerka przyjaźni się z Sebastianem Karpielem-Bułecką i jego żoną Pauliną Krupińską. Okazało się, że Lewandowska miała okazję złożyć solenizantowi życzenia również osobiście. Żona piłkarza przyleciała bowiem wraz z dziećmi do Polski. 

Anna Lewandowska z córkąAnna Lewandowska nagrała córkę. Klara bardzo martwi się o tatę

W niedzielny wieczór zjadła z Karpielem-Bułecką i Krupińską kolację. Zdjęciem ze spotkania pochwaliła się na swoim InstaStories. 

Urodzinowo. Twoje zdrowie! 

Anna Lewandowska na urodzinach Sebastiana Karpiela-BułeckiAnna Lewandowska na urodzinach Sebastiana Karpiela-Bułecki Fot. annalewandowskahpba

- napisała na zdjęciu, na którym widzimy skrzypka, a na pierwszym planie jest kieliszek typu szampanka. 

Wygląda na to, że zabawa była udana. Mamy nadzieję na więcej zdjęć z owej imprezy. Póki co ani Lewandowska, ani Karpiel-Bułecka i Krupińska nie pochwalili się innymi kadrami. 

ZOBACZ TEŻ: Paulina Krupińska obchodzi czwarte urodziny syna. "Najlepszy mężczyzna na świecie". Tort w dinozaury? Wygląda obłędnie

POLECAMY: Paulina Krupińska bez makijażu zapraszała fanki na live'a. Nagle pojawił się jej mąż i zaczął ją przedrzeźniać. "Idź stąd..."

Więcej o: