"Love Island". Ania ujawniła tajemnicę blizny na nosie. Teraz planuje operację i szuka specjalisty

Ania z "Love Island" przyznała, że planuje poddać się operacji nosa. Zapytała fanów o to, gdzie powinna się udać do specjalisty.

Ania z "Love Island" była uczestniczką, która cieszyła się w programie ogromną sympatią widzów. Na początku zachwycali się jej urodą, a później, z odcinka na odcinek, także charakterem. Dziewczyna nie wdawała się w nieprzyjemne dyskusje i zawsze chciała dla wszystkich jak najlepiej. Nic więc dziwnego, że po opuszczeniu programu na jej koncie na Instagramie nie brakowało komplementów i samych miłych komentarzy. Jedno z ostatnich pytań internautów odbiegało jednak od tego, co zazwyczaj pojawia się na profilu uczestniczki.

Magda Wójcik, Adrianna Śledź"One night squad" to nowy reality show z gwiazdami "Love Island" czy "Hotelu Paradise"

Ania z "Love Island" miała złamany nos

Ania z "Love Island" poprosiła fanów o zadawanie pytań i obiecała, że odpowie na dziesięć wybranych. Jedno z nich dotyczyło jej nosa - internauta zapytał, czy w przeszłości doszło do złamania. Okazało się, że miał rację. Co więcej - uczestniczka zdradziła, że planuje poddać się korekcie i szuka specjalisty, który wykona zabieg. 

Złamałam nos kiedy byłam mała - poinformowała na Instagramie.

InstaStory Ani z 'Love Island'InstaStory Ani z 'Love Island' instagram.com@anna_burska

Ania ma w planach korektę nosa. Zapytała fanów o radę.

Chciałabym go wyprostować, dlatego jeśli macie kogoś godnego polecenia to dajcie znać - zaapelowała.

Cezary i Ania z 'Love Island'"Love Island". Cezary zrobił wielki tatuaż... na głowie. Co na to Ania?

Mamy nadzieję, że operacja będzie jedynym zabiegiem, na który zdecyduje się uczestniczka. Ania dotychczas słynęła ze swojej naturalnej urody, co jest rzadkością w przypadku uczestników z programów rozrywkowych, którzy chętnie korzystają z zabiegów medycyny estetycznej. 

Zobacz też: "Love Island". Ania zaszalała u fryzjera i zrezygnowała z naturalnego koloru. Fani wyraźnie podzieleni: Tak jakoś zwyczajnie

Zobacz wideo "Love Island". Ania wyjaśnia, dlaczego dwie uczestniczki zostały oddzielone od reszty
Więcej o: