"Love Island". Ania zaszalała u fryzjera i zrezygnowała z naturalnego koloru. Fani wyraźnie podzieleni: Tak jakoś zwyczajnie

Ania z "Love Island" zachwycała widów swoją naturalną urodą. Po zakończeniu programu postanowiła jednak nieco zaszaleć z fryzurą. Fani nie są przekonani.

W programie "Love Island. Wyspa miłości" Ania wraz ze swoim partnerem Czarkiem doszli aż do finału. Mimo że nie wygrali show, oboje cieszą się w sieci dużą popularnością. Ania ma Instagramie już ponad 180 tys. obserwatorów, których zaskoczyła właśnie swoją metamorfozą.

Zobacz wideo "Love Island". Ania wyjaśnia, dlaczego dwie uczestniczki zostały oddzielone od reszty

Monika Zamachowska, Zbigniew ZamachowskiZamachowska próbuje się odkuć. "Chce wrócić do willi" [PLOTEK EXCLUSIVE]

"Love Island". Ania zaszalała u fryzjera i zrezygnowała z naturalnego koloru

Ania była jedną z bardziej lubianych uczestniczek trzeciej edycji programu "Love Island". W czasie trwania show widzowie wielokrotnie zachwycali się nie tylko jej bezkonfliktowym charakterem, ale też naturalną urodą, którą wyróżniała się wśród wyspiarek.

W poniedziałek opublikowała na Instagramie nagranie i zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją metamorfozę. Ania zaszalała u fryzjera, całkowicie rezygnując z naturalnego koloru włosów. Postawiła też na mocny makijaż.

Postanowiliśmy razem z @damienkoba_hair zrobić "małą" metamorfozę. Ach, jak mało potrzeba kobiecie, aby poczuła się jak nowo narodzona - napisała uczestniczka trzeciej edycji "Love Island".
 

Ania uwielbia wchodzić z fanami w interakcje, dlatego i tym razem zapytała ich o opinie na temat nowego wizerunku. Internauci są wyraźnie podzieleni:

Naturalne włosy to teraz taka rzadkość… Poszłaś za tłumem. Aczkolwiek wyglądasz pięknie.
Tyle lat nie farbowałaś, miałaś przepiękne swoje włosy. A teraz, tak jakoś zwyczajnie, jak inne.
Brak słów, magia – piszą fani.

Piotr z programu 'Kanapowcy'"Kanapowcy". Piotr został ojcem. Zdradził imię swojego trzeciego dziecka

Na diametralną metamorfozę w ostatnim czasie zdecydowała się także Monia z pierwszej edycji programu. Uczestniczka postawiła na ciemny blond, a w nowej fryzurze jest niemalże nie do poznania.