Jarosław Bieniuk rozmyśla nad obowiązkami rodzicielskimi w maju. "Komunia, matura, egzamin ósmoklasisty. Jestem gotowy"

Jarosław Bieniuk pochwalił się na Instagramie zdjęciem syna, przygotowującego się do Pierwszej Komunii Świętej. Przy okazji zdradził, co jeszcze go czeka w maju.

Jarosław Bieniuk prawie siedem lat temu został wdowcem. Po śmierci Anny Przybylskiej sam wychowuje trójkę ich wspólnych dzieci. Ponad rok temu przywitał na świecie czwarte dziecko - syna Kazika, którego matką jest Martyna Gliwińska. Mimo że para się rozstała, a piłkarz związał się z modelką Zuzanną Pactwą, wciąż utrzymują ciepłe kontakty. Jarosław Bieniuk w swoich mediach społecznościowych chętnie relacjonuje wspólny czas z rodziną i dzieli się smaczkami z życia prywatnego. Tym razem pochwalił się zdjęciem syna, który już niedługo przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. To dopiero zapowiedź, tego, co go czeka w przyszłym miesiącu. 

Jarosław Bieniuk pokazał zdjęcie syna. Szykują się do Pierwszej Komunii Świętej 

Jarosław Bieniuk szykuje się na komunię syna. Jan już za kilka tygodni przyjmie sakrament, co wiąże się z wieloma przygotowaniami nie tylko dla niego samego, ale również dla ojca. Na Instagramie możemy zobaczyć zdjęcie z przygotowań do uroczystości.

Maj z pewnością będzie pełen emocji dla dzieci Jarosława Bieniuka. W tym samym miesiącu oprócz Pierwszej Komunii Świętej Jana, sporo stresów będzie czekało też Oliwię i Szymona. Córka przystąpi do egzaminu maturalnego, a jej młodszy brat do egzaminu ósmoklasisty. Jak przyznaje sam Bieniuk, jest już gotowy na zastrzyk obowiązków, który go czeka.

Jan BieniukJan Bieniuk instagram.com@jaretpalmer

Trzeba przyznać, że jak na jeden miesiąc to sporo rodzicielskich obowiązków. Trzymamy kciuki.

Zobacz wideo Bieniuk i Gliwińska świętują pierwsze urodziny syna

ZOBACZ TEŻ: Kinga Rusin odpowiada i leci po całości. Skupiła się na relacji Rosati z Weinsteinem: True story. Hollywood-Warszawa 2007

Więcej o: