Zofia Zborowska narzeka na samopoczucie w ciąży, a internautka krytykuje: Kiedyś dziecko to przeczyta. Aktorka nie wytrzymała

Zofia Zborowska udostępniła na swoim Instagramie wiadomość od jednej z internautek. Ta zarzuciła jej, że publicznie narzeka na zmęczenie spowodowane ciążą. Aktorka jej odpowiedziała.

Zofia Zborowska kilka dni temu ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Dość długo trzymała wiadomość w tajemnicy przed mediami, ale gdy ciążowe krągłości zaczęły być widoczne, zdecydowali z Andrzejem Wroną, że podzielą się z fanami radosną nowiną. Od tego momentu przyszła mama chętnie opowiada o swoim stanie. Niedawno przyznała, że "teraz może na legalu sapać" i nie musi wciągać brzucha:

Zofia Zborowska jest w ciąży. Radosną nowinę przekazali w zabawny sposób. 'Ostatnio podejrzanie rozpromieniałaś'Zofia Zborowska opowiada, jak się czuje w ciąży: Mogę na legalu pokazać wydęty bebzon

Zofia Zborowska odpowiada na hejterski komentarz

Nie wszystkim podoba się jednak to, że Zborowska ze szczerością opisuje, jak przebiega jej ciąża. Jeden z użytkowników Instagrama napisał do niej wiadomość, w której zwrócił uwagę, że jej dziecko może kiedyś natrafić na - zdaniem internauty przykre dla młodego człowieka - materiały, w których opisywała, jak się czuła, gdy nosiła go w brzuchu:

Pani Zofio, ma pani pod sercem nowe życie, które potrzebuje energii do rozwoju i chcąc nie chcąc, czerpie ją od pani. Narzekanie na to publicznie nie jest stosowne. Kiedyś dziecko to przeczyta i zobaczy, jak mama narzekała na to, że się w niej rozwija - brzmi treść wiadomości do Zborowskiej.

Aktorka skomentowała te słowa:

No hit, hit. Ku*wa hit. (...) Tak się uśmiałam. Dostałam od was bardzo dużo wiadomości, że super, że mówię szczerze o ciąży. Kochani, ja się dopiero rozkręcam. To nie jest tak, że jest tylko źle, bo już jest lepiej. Kiedyś, obiecuję wam, opowiem o tej ciąży, tak totalnie.
Zobacz wideo Nie wszystkim podoba się, że Zborowska mówi prawdę o ciąży

Później kontynuowała:

Wracając do tej osoby, to mi się wydaje, że to jest ktoś starszy. Ta osoba została wrzucona od dziecka w ten patriarchalny sposób myślenia, że kobieta ma być grzeczna, nie może narzekać.

Andrzej Wrona i Zosia ZborowskaZborowska jest w ciąży. Po roku wyszła na Andrzeja Wronę. Jak się poznali?

Zborowska wytłumaczyła też, że nie chce udawać na Instagramie i nie chce koloryzować. Jej zdaniem powinno się pokazywać, jak naprawdę wygląda okres ciąży - włącznie z gorszym nastrojem i szalejącymi hormonami.