Ida Nowakowska chwali się ciążową sesją. Pozuje w objęciach męża. "Jejku, jakie to piękne"

Ida Nowakowska dodała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z mężem. Widać, że bardzo cieszą się z powodu tego, że niedługo na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko.

Ida Nowakowska już niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Wiadomość o ciąży trzymała dość długo w tajemnicy, jednak gdy ciążowe krągłości zaczęły być bardziej widoczne, podzieliła się nowiną na antenie TVP2. Od tego momentu chętnie dzieli się z fanami swoją radością. Tym razem opublikowała zdjęcie z mężem.

Zobacz wideo Baby-boom w polskim show-biznesie

Ida Nowakowska z mężem

Jack Herndon czule obejmuje na nim żonę i całuje ją w czoło. Ida radośnie uśmiecha się w stronę obiektywu. Ręce małżonków splatają się na niższej części brzucha Nowakowskiej, który jest już sporych rozmiarów. Poród zbliża się wielkimi krokami, maluch pojawi się na świecie za kilka tygodni. Fani gwiazdy TVP są zachwyceni tym ujęciem:

Jacy jesteście uroczy.
Tyle szczęścia, miłości i radości.
Jejku, jakie to piękne... Zarówno zdjęcie, jak i wasza relacja. Nie mogę przestać cieszyć się waszym szczęściem! A na ten widok buzia sama się uśmiecha - piszą.

Ida Nowakowska z mężemIda Nowakowska z mężem Instagram.com/ idavictoria

Wielu komplementuje także wygląd przyszłej mamy, która promienieje:

Pięknie wyglądasz - komplementują Idę Nowakowską.

Już wiadomo, że Ida i Jack powitają na świecie syna. Jak na razie nie zdradzili, jakie imię dla niego wybrali - jeszcze jakiś czas temu sami tego nie wiedzieli.

Ida Nowakowska z mężemIda Nowakowska chwali się wyprawką dla dziecka. Przyszła mama rozpakowała prezenty

Baby boom w polskim show-biznesie

W tym roku także kilka innych znanych kobiet spodziewa się dziecka. Po raz pierwszy mamami zostaną m.in. Anna Karczmarczyk i Agnieszka Włodarczyk. Niedawno radosną nowinę ogłosiła też Zofia Zborowska.

Zofia Zborowska i Andrzej WronaZofia Zborowska jest w ciąży. Zapozowała z mężem i pokazała spory brzuch

W tym roku urodziły już za to m.in. Monika Mrozowska i Sylwia Przybysz. Pierwsza z nich powitała na świecie syna Lucka, druga - córkę Nelę.