Ida Nowakowska jest w ciąży! To już szósty miesiąc. Gwiazda "Pytania na śniadanie" pokazała ciążowe krągłości

Szczęśliwą nowiną Ida Nowakowska podzieliła się podczas pracy na planie "Pytania na śniadanie".

Ida Nowakowska jest w ciąży. Tancerka oraz prowadząca program "Pytanie na śniadanie" spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Radosną nowiną przyszła mama podzieliła się podczas pracy na planie śniadaniówki. Pojawiły się również pierwsze ciążowe zdjęcia w mediach społecznościowych. Możemy zobaczyć, jak prezentuje się już w szóstym miesiącu.

Ida Nowakowska jest w ciąży. Pokazała ciążowy brzuch

Wybrankiem gwiazdy jest Jack Herndon, którego poślubiła już ponad pięć lat temu. Ida Nowakowska w wielu wywiadach opowiadała o tym, jak rodzina jest dla niej ważna, jednak nie wspominała o swoich ciążowych planach oraz o powiększeniu rodziny. Z pewnością nie chciała zapeszać, czemu nie ma się co dziwić. Jak się okazuje, plany marzenie młodego małżeństwa powoli zaczyna się spełniać. Ida Nowakowska jest w ciąży, o czym dowiedzieliśmy się dzięki gratulacjom, które pojawiły się na profilu "Pytania na śniadanie". Wiemy, że to już szósty miesiąc.

GRATULUJEMY To już 6. miesiąc! Nasza pytaniowa rodzinka się powiększa! - czytamy na profilu śniadaniówki.
 

Pod postem pojawiło się wiele komplementów, a także gratulacji.

Ciąża ci służy!
Wyglądasz pięknie. Gratuluję!
Będziesz piękną mamą! - piszą pod zdjęciem.

Ida Nowakowska zapozowała z torcikiem, na którym widnieje napis "boy or girl", toteż nie wiemy jeszcze, czy tancerka spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. My również serdecznie gratulujemy i nie możemy doczekać się kolejnych szczegółów.

Zobacz wideo Ida Nowakowska odpowiada Adamowi Fidusiewiczowi

ZOBACZ TEŻ: Ida Nowakowska na zdjęciach sprzed lat. Pozuje ze znanym aktorem: Nawet nie wiesz, jak ja się w tobie kochałam

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.