Ida Nowakowska oficjalnie zdradziła płeć dziecka. Już niedługo pojawi się na świecie

Ida Nowakowska, prowadząca "Pytanie na śniadanie", zdradziła, czy spodziewa syna czy córki. W jednym z wywiadów ostatecznie rozwiała wątpliwości fanów.

Ida Nowakowska jest w szóstym miesiącu ciąży. Prezenterce długo udało się utrzymać w sekrecie informację o swoim stanie, a radosną nowiną podzieliła się pod koniec stycznia na antenie "Pytania na śniadanie". Od koleżanek i kolegów z pracy dostała wówczas tort z kolorowym napisem: chłopiec czy dziewczynka? Na wizji przyszła mama nie zdradziła jednak, czy spodziewa się syna czy córki. Teraz wszystko stało się jasne. 

Zobacz wideo Maffasion ukrywała swoją ciążę. Czego jeszcze nie pokazuje w sieci?

Ida NowakowskaIda Nowakowska jest w ciąży! To już szósty miesiąc

Ida Nowakowska o płci dziecka

Ida Nowakowska pochwaliła się na Instagramie nowymi fotografiami, na których pozuje z mężem. I choć kadry są urocze, to uwagę zwraca ich opis. 

Chłopiec czy dziewczynka. Oto jest pytanie. Ciekawa jestem, jak Wy czujecie? Bo słyszałam już tyle teorii... hihi - pisała na Instagramie. 
 

Jak można się domyślać w sekcji komentarzy zawrzało. Fani Idy chętnie zgadywali. Niestety, na żadną z sugestii prezenterka "Pytanie na śniadanie" nie odpowiedziała. Skąd więc wiadomo, czy Ida spodziewa się syna czy córki? Na to pytanie odpowiedziała sama w rozmowie z "Party". Okazuje się, że Ida i jej mąż, Jack Herndon, już niedługo powitają na świecie chłopca. 

Chyba możemy już zdradzić, że to będzie chłopiec! W tym samym czasie dzieci spodziewają się także moi przyjaciele. Na świat ma przyjść kilku chłopaków i dziewczynka. Mam nadzieję, że zostaną przyjaciółmi na całe życie – powiedziała. 

Prezenterka nie przyznała się natomiast, jakie imię wybrała dla pociechy. Wcześniej wspominała, że gdyby miała mieć córkę, to dałaby jej na imię Scarlett, po Scarlet O’Harze - bohaterce "Przeminęło z wiatrem". W rozmowie z nami mówiła jednak, że ostateczna decyzja, odnośnie imienia syna czy córki, nie pozostała jeszcze podjęta. 

Ja zawsze miałam swoje ukochane imiona. Na początku bardzo chcieliśmy nazwać dzieci imionami na cześć ukochanych rodziców, wujków lub dziadków i babć. Ale jeszcze do końca nic nie wiemy. Będę dawać znać!

Ida Nowakowska z mężemIda Nowakowska jest w ciąży, ale coś ją dziwi. Imienia dla dziecka również nie wybrała

Młodym rodzicom serdecznie gratulujemy. 

Więcej o: