Krzysztof Jackowski o planach Jarosława Kaczyńskiego: Pełna gotowość, wojsko, jakby na coś czekał

Krzysztof Jackowski w swojej ostatniej audycji opowiedział o przeczuciach, które ma wobec planów Jarosława Kaczyńskiego. Jego wizja nie napawa optymizmem...

Najsłynniejszy polski jasnowidz z Człuchowa od jakiegoś czasu transmituje treści swoich wizji za pośrednictwem kanału na YouTubie. Podczas ostatniej skupił się na postaci Jarosława Kaczyńskiego.

Zobacz wideo Niewyjaśnione śmierci gwiazd

Brad Pitt, Maddox Pitt-JolieBrad Pitt jest załamany tym, co zrobił Maddox. Syn złożył zeznania pogrążające ojca

Krzysztof Jackowski o planach Jarosława Kaczyńskiego

Podczas ostatniej wizji wróż miał przygotowane zdjęcie prezesa Jarosława Kaczyńskiego, które raz po raz przykładał do czoła, aby przekazało mu cenne informacje dotyczące niedalekiej przyszłości kraju. Jak stwierdził, cały czas ogarniało go "dziwne poczucie", które zestawił razem z gotowością i wojskiem. 

Dziwne poczucie, pełna gotowość, wojsko. I w pewnym sensie przejęcie władzy.

Jasnowidz szczególnie wydał się być zaniepokojony wizją wojska, które wkrótce miałoby być spotykane na porządku dziennym w naszym kraju. 

Niedobrze, bo mam mocne poczucie tego wojska. Tu nie będzie chodziło o sytuację naszego kraju. Ja mam wrażenie, że to zdjęcie (Jarosława Kaczyńskiego - przyp. red.) mówi mi, daje mi bardziej do zrozumienia że, nasz kraj (…) będzie musiał (…) uaktywnić swoje wojsko w swoim kraju.

Wróż głowił się nad tym, co to właściwie oznacza dla przyszłości naszego kraju. Wedle jego wizji ma przyjść czas, kiedy bez wojska nie będzie dało się rządzić. Ma to oznaczać, że nie będziemy mogli wkrótce protestować na ulicach, tak jak do tej pory.

Takie zdanie: przyjdzie taki czas, że bez wojska nie da się rządzić. Czyli co, czas kompletnego chaosu? Czas buntu? (...) Przyjdzie czas, gdzie nikt nie będzie mógł protestować, bo od razu będzie wojsko.

Jasnowidz nie ma wątpliwości, że trwający rok będzie "paskudny":

To będzie chaos, a ten rok będzie paskudnym rokiem w stosunku do tego, co było w tamtym roku.

Według Jackowskiego, Kaczyński ma na coś czekać. Prezesowi ma zależeć na tym, żeby obecna sytuacja pandemii trwała jak najdłużej. 

Mam dziwne poczucie, tak jakby Kaczyński na coś czekał… Przedłużyć obecną sytuację jak najdłużej. Wydrukowałem to zdjęcie i pierwsze przed audycją poczucie, że to uaktywnienie wojska to coś ważnego, że jest jakiś cel. To nastąpi decyzją, która ma przyjść do naszego rządu.

Meghan Markle, książę HarryMeghan i Harry upokorzeni podczas ostatniego oficjalnego wystąpienia

Z wypiekami na twarzy czekamy na kolejne wizje.