Joanna Krupa zabrała córkę w podróż. Po 1,5 godziny lotu Asha padła ze zmęczenia. Wtulona w mamę skradła serca internautów

Joanna Krupa stale podróżuje, a od pewnego czasu zabiera wszędzie ze sobą córkę. Modelka opublikowała zdjęcie, na którym śpi razem z wtuloną w siebie Ashą podczas lotu. Fani są zachwyceni!

Podróże są nieodłącznym elementem życia Joanny Krupy. Po sławie, jaką zyskała dzięki programowi "Top Model", gwiazda zmuszona jest do podróżowania między Los Angeles, a Warszawą, gdzie zazwyczaj pracuje. Mała Asha towarzyszyła sławnej mamie podczas nagrań do ostatniej edycji modowego show. Teraz po raz kolejny Joanna Krupa zabrała ją w podróż. Panie poleciały wspólnie do Texasu. Modelka pochwaliła się na Instagramie uroczym kadrem, na którym śpi z wtuloną w siebie pociechom.

Śpiąca Joanna Krupa w samolocie. Asha zasnęła na jej kolanach

Joanna Krupa ceniona jest przez internautów za szczerość. Matki szczególnie doceniają fakt, że modelka nie chwali się wyidealizowanymi i pozowanymi zdjęciami, a kadrami z życia codziennego, które pokazują prawdziwe oblicze macierzyństwa. Filmiki z Ashą jeżdżącą na mopie, układającą klocki, czy tańczącą wraz z mamą nietypowy taniec, zawsze zbierają mnóstwo komplementów. W środowy wieczór prowadząca "Top Model" podzieliła się z internautami uroczym kadrem z samolotu. Widzimy na nim, jak podczas podróży Joanna śpi razem z córką. Dziewczynka zasnęła wtulona w mamę podczas siedzenia jej na kolanach. Z opisu, który zamieściła gwiazda, wynika, że lot do Texasu nie należał do najłatwiejszych. 

Po 1,5 godziny nieprzerwanej energii w końcu zasnęła - napisała Krupa.
 

Internauci jak zawsze są zachwyceni publikacją z udziałem Ashy. Wiele matek doskonale zrozumiało, jak czuła się Krupa, gdy w końcu mogła chociaż chwilę odpocząć. 

To zazwyczaj dzieje się pięć minut przed lądowaniem!
Ale śliczna dziewczynka! Chyba właśnie ładuje swoje baterie...
Widzę, że mama też padła! - pisali rozbawieni sytuacją fani.

Znaczna większość komentarzy dotyczyła jednak urody i uroku małej Ashy. Internauci są nią zachwyceni!

Zobacz wideo Córeczka Joanny Krupy bawi się z psem
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.