Joanna Krupa bawi się z córką. Internauci nie dowierzają "Kiedy Asha tak urosła?"

Joanna Krupa pokazała jak bawi się z małą Ashą. Zachwyceni internauci nie mogą uwierzyć, że dziewczynka tak bardzo urosła.

Jesienią 2019 roku na świat przyszła pierwsze córka Joanny Krupy i amerykańskiego przedsiębiorcy, Douglasa Nunesa. Od tamtej pory mała Asha stała się prawdziwym oczkiem w głowie swoich rodziców. Do tego stopnia, że praktycznie zawładnęła instagramowym profilem Joanny Krupy. Modelka już wcześniej chętnie dzieliła się szczegółami ze swojego prywatnego życia, dlatego można było się spodziewać, że dziewczynka będzie często pojawiać się w mediach społecznościowych swojej mamy. 

Joanna Krupa opublikowała radosne zdjęcia z Ashą podczas zabawyJoanna Krupa pozuje z córką. Ale szerokie uśmiechy! Asha ma już długie włosy

Na profilu Joanny Krupy nie brakuje zdjęć ze spacerów, wyjazdów czy zabaw, a internauci mogą przyglądać się temu, jak rośnie i rozwija się Asha. Ostatnio modelka pokazała fanom jak jej córka stawia pierwsze kroki a także jak uczy się języka polskiego. Tym razem podzieliła się uroczym filmikiem, w którym zobaczyć możemy, jak bawi się z małą Ashą. Nagranie opatrzyła krótkim komentarzem:

Nasze momenty mamy z córką - napisała.

Marcin Tyszka, Joanna KrupaMarcin Tyszka wrzucił zdjęcie sprzed 10 lat. Pozuje z Joanną Krupą i Justyną Steczkowską

Joanna Krupa bawi się z córką. Zachwytom internautów nie ma końca 

Mała Asha skradła serca internautów już na samym początku, a zachwytom nad uroczymi zdjęciami dziewczynki nie ma końca. Tym razem pod postem znów posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani nie mogą uwierzyć w to, że Asha jest już taka duża. 

Zobacz wideo Joanna Krupa bawi się z córką
Mała jest urocza. Kiedy ona tak urosła?
Twoja córka to najpiękniejsze dziecko, jakie widziałam.
Wspólna zabawa najlepsza - komentowali internauci.  

Przypomnijmy, że jeszcze niedawno Joanna Krupa zapowiedziała, że wraz z partnerem planują powiększyć rodzinę. Póki co, para skupia się na wychowywaniu małej Ashy i poświęca jej każdą wolną chwilę.