Robisz formę na lato? Koniecznie włącz do planu te ćwiczenia na płaski brzuch. Poleca je sama Kim Kardashian

Kim Kardashian słynie ze swojego zamiłowania do ćwiczeń. Celebrytka często poleca propozycje na udany trening. Tym razem na tapetę bierzemy mięśnie brzucha.

Kim Kardashian systematycznie ćwiczy, aby latem móc zaprezentować swoją figurę w całej okazałości. Płaski brzuch to chyba jeden z najbardziej pożądanych efektów treningowych wśród kobiet. Jeśli należysz to tej grupy i chcesz wyrobić się do lata, koniecznie wypróbuj poniższych ćwiczeń.

Robert Lewandowski bawi się z córkamiAnna Lewandowska pokazała, jak Robert bawi się z córkami. Zbudowali "bazę"

Zobacz wideo Fani śmieją się z Kim Kardashian. Gwiazda ostro odpowiada na zarzuty i pokazuje, co skrywa w lodówce

Płaski brzuch do lata? Kim ma niezawodną metodę

Choć figurę zaczynamy robić od kuchni, treningi są równie istotnym elementem. Najlepiej, jeśli te dwa czynniki idą ze sobą w parze. Dobrze zróżnicowana dieta oraz ćwiczenia, które lubimy wykonywać to klucz do sukcesu. Co ćwiczy codziennie celebrytka, aby w ciepłe miesiące móc zaprezentować się w ulubionym kostiumie kąpielowym? Całość nie zajmie ci dużo czasu. To tylko dwie proste pozycje, które przynoszą naprawdę niesamowity efekt.

Kim KardashianKardashian w pierwszym wpisie po ogłoszeniu rozwodu. Ani słowa o Kanye

Ćwiczenie pierwsze

Na samym początku królowa każdego treningu. Zejdź do klęku podpartego, a następnie stabilnie oprzyj ręce do łokci na podłodze tak, aby znalazły się pod linią ramion. Wyprostuj nogi do tyłu, opierając ciężar ciała o palce u stóp. Następnie, przyciągnij lewe kolano do prawej ręki, później wypchnij nogę do tyłu i do góry. Powtarzaj przez 30 sekund, odpocznij przez 10 i powtórz ćwiczenie na drugą nogę.

Ćwiczenie drugie

Połóż się na plecach na macie, dokładnie przyklejając plecy do podłoża. Ręce połóż wzdłuż ciała. Unieś proste nogi do góry i wykonaj pionowe nożyce. Kontynuuj przez 30 sekund. Po dziesięciosekundowej przerwie unieś obie nogi z powrotem w górę, po czym delikatnie opuść je na ziemię, napinając mięśnie brzucha. Plecy cały czas nie odrywają się od podłogi. Ruch zakończ tuż nad podłogą, po czym wróć kończynami do góry. Powtarzaj przez 30 sekund.

Więcej o: