Lenka Kliment prezentuje umięśniony brzuch. Wywołała zachwyt. "Nie mogę się na ciebie napatrzeć"

Lenka Kliment dodała zdjęcie, na którym odsłoniła brzuch. Takiej formy można jej pozazdrościć.

Lenka Kliment od kilku edycji jest gwiazdą "Tańca z gwiazdami". Prywatnie jej mężem jest inny tancerz z programu, Jan Kliment. Pozytywna energia, jaką emanuje, zjednała jej grono wiernych fanów. Na Instagramie tancerkę śledzi prawie 80 tysięcy osób, które chętnie komentują posty, jakie pojawiają się na jej profilu. Tym razem Lenka podzieliła się z nimi zdjęciem, na którym eksponuje umięśniony brzuch.

Zobacz wideo Oni też szaleją na TikToku

Lenka Kliment pokazała brzuch

Przy okazji Kliment podzieliła się refleksją na temat aktualnej pory roku. Przyznała, że bardziej woli ciepłe miesiące:

Sylwia Lipka"Plotkersi". Sylwia Lipka porównała Kaczyńskiego do Kaina. W TVP pracy nie chce. Nowy odcinek już w niedzielę

Zdecydowanie wolę lato! Ale trzeba jakoś tą jesień i zimę przeżyć, więc dobrze, że są zdjęcia i można powspominać - napisała.
 

Na zdjęciu, jakie dodała, pozuje w krótkich spodenkach oraz skąpym topie. Odsłoniła brzuch, który jest mocno wyćwiczony i płaski. Nic dziwnego, że w komentarzach posypały się komplementy:

Nie mogę się na ciebie napatrzeć.
Cudownie wyglądasz.
Lenka, ciało masz przepiękne - zachwycają się fani.

Iwona PavlovićIwona Pavlović o swoim debiucie w "Tańcu z gwiazdami". Nie było łatwo

Jak udało jej się osiągnąć taką formę? Przede wszystkim tancerka uwielbia aktywny tryb życia i kiedy tylko może, to jest w ruchu. Oprócz tańca zajmuje się także fitnessem, często też trenuje na siłowni. Nie ukrywa jednak, że świetna figura to efekt ciężkiej pracy, jaką musi wykonać. Jednak jest dumna z efektów, czym chętnie chwali się na Instagramie. Swoimi sposobami na piękną sylwetkę dzieli się z fanami, którzy na jej profilu mogą zobaczyć nagrania, które mogą stać się inspiracją. Ostatnio wspiera męża, który chce przypakować. Pod jej okiem Jan ma zamiar przybrać nieco masy mięśniowej.