Olga Kalicka podkochiwała się w Pawle Małaszyńskim, teraz grają parę. "Nie narzekam"

Olga Kalicka pochwaliła się na Instagramie faktem, że gra w Teatrze Kwadrat parę ze swoim idolem sprzed lat, Pawłem Małaszyńskim.

Olga Kalicka, aktorka znana między innymi z "Rodzinki.pl" czy z "Plebanii", opublikowała na Instagramie zdjęcie z Pawłem Małaszyńskim. Z opisu wynika, że podkochiwała się w aktorze, kiedy ten grał w serialu "Magda M.". Najwidoczniej marzenia się spełniają, bo teraz Kalicka i Małaszyński grają parę w trzech sztukach w Teatrze Kwadrat, między innymi w "Trzech sypialniach". 

15 lat temu oglądałam go w Magdzie M wzdychając do telewizora, a teraz w trzech sztukach w @teatr_kwadrat gramy parę! No, nie narzekam

- napisała Kalicka, oznaczając aktora. 

 

Post cieszy się dosyć duża popularnością, a Instagramowe komentarze są niezwykle pozytywne. Niektórzy użytkownicy zdradzają się ze swoją sympatią do Pawła Małaszyńskiego:

Oj tak... Do dziś wzdycham... A rola Piotra w serialu "Magda M." skradła serce niejednej z nas.
Jeździłam do Warszawy dotykać klamek, których i on dotykał, to była miłość.

- piszą użytkowniczki Instagrama. 

Co ciekawe, Kalicka i jej partner Cezary, dwa lata temu zostali rodzicami, natomiast Małaszyński pozostaje w związku małżeńskim z Joanną Chitruszko. Niedawno ci ostatni świętowali 25-lecie związku. 

Zobacz wideo

Olga Kalicka: kariera teatralna

Olga Kalicka jest aktorką Teatru Kwadrat od 2018 roku. Ostatnio dziękowała publiczności pojawiającej się na spektaklach w czasie pandemii:

Po prostu chciałam napisać "dziękuję" do wszystkich tych, którzy byli z nami wczoraj i dziś, i będą przez kolejne dni w @teatr_kwadrat. Dziękuję, że chęć obcowania ze sztuką jest silniejsza niż strach

- napisała w poście. 

 
Więcej o: