"Pytanie na śniadanie" z nowymi prowadzącymi. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zastąpią lubiany duet

Już jesienią na antenie TVP w roli prowadzących zobaczymy dziennikarza i gwiazdę "M jak miłość". Z programem pożegnali się Macademian Girl i Robert El Gendy.

Katarzyna Cichopek, choć zadebiutowała na małym ekranie w 1997 roku jako 11-letnia Elżutka w serialu "Boża podszewka", zyskała popularność dopiero kilka lat później dzięki roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość". Przełom w jej karierze nastąpił jednak po wygranej w "Tańcu z gwiazdami" i głośnym romansie z tanecznym partnerem, za którego wyszła kilka lat później. Choć to TVN przyczynił się do rozkwitu kariery Kasi, ona pozostała lojalna wobec TVP. Jej postawa właśnie zbiera owoce.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nowymi prowadzącymi "Pytanie na śniadanie"

Jak donosi "Fakt", w paśmie śniadaniowym TVP szykują się wielkie zmiany. W roli prowadzących "Pytania na śniadanie" będzie miał szansę sprawdzić się nowy duet - Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Widzowie stacji doskonale kojarzą tę dwójkę z innych produkcji Telewizji Polskiej.

Maciej Kurzajewski, podobnie jak Kasia Cichopek, związany jest ze stacją od lat i ma olbrzymie doświadczenie w prowadzeniu programów rozrywkowych. Widzowie docenili jego warsztat i żart, którymi raczył podczas takich formatów jak "Gwiazdy tańczą na lodzie", "Czar par", "Kocham Cię, Polsko!" czy "Wielki Test".

Nowa para prowadzących to niestety zwiastun końca przygody ze śniadaniówką dla innego duetu. Jak się okazuje, z programem muszą pożegnać się Macademian Girl i Robert El Gendy. Parę widzowie Telewizji Polskiej mogli oglądać o poranku przez dwa lata. Póki co powody rozstania stacji z tym duetem nie są znane nawet samym zainteresowanym. Macademian Girl napisała na swoim profilu na Instagramie, że nie wie, dlaczego z niej zrezygnowano: 

Podjęto decyzję, żeby wymienić nas na inną parę. Dlaczego? O to już pytaj producentów programu, bo ja nie mam odpowiedzi - czytamy.

Będziecie tęsknić?