Kasia Cichopek słodzi mężowi pod wspólnym zdjęciem. Marcin Hakiel nie pozostawił tego bez komentarza

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel należą do grona wyjątkowo zgranych par polskiego show-biznesu. Najnowszą publikacją raz jeszcze udowodnili, że świetnie się dogadują.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są ze sobą od lat, a mijający czas działa tylko na ich korzyść. Nie szczędzą sobie czułości w mediach społecznościowych. Chętnie filtrują na oczach internautów. 

ZOBACZ: Katarzyna Cichopek flirtuje z mężem na Instagramie. Marcin Hakiel obsypuje ją komplementami. "Moja gorąca żonka"

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przyłapana na tańcu w słuchawkach

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel słodzą sobie na Instagramie 

Gwiazda "M jak miłość" zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie z mężem. W opisie publikacji Kasia opisała, jak bardzo Marcin ją wspiera w realizacji różnych projektów. Tym postem podziękowała ukochanemu. 

Marcin zawsze wspiera mnie w mojej pracy i jest cichym bohaterem wielu moich projektów, którymi zajmuje się od strony biurowej, logistycznej, księgowej, prawnej i mogłabym jeszcze długo wymieniać. Ja mam głowę w chmurach, a Marcin twardo stąpa po ziemi. Śmiejemy się, że ja jestem dyrektorem kreatywnym naszej rodziny, a on dyrektorem wykonawczym. Dzięki Mężusiu - napisała Katarzyna Cichopek na Instagramie.
 

Marcin Hakiel nie pozostał obojętny na urocze wyznanie żony. Pod ich wspólnym zdjęciem stwierdził, że był grzeczny, skoro partnerka pisze takie rzeczy. 

O, chyba byłem grzeczny. Dzięki Żonka, co tu dużo pisać, razem jest po prostu lepiej - odpowiedział Marcin Hakiel.

Fani rozpływali się nad relacją gwiazdorskiej pary. Internauci komplementowali najnowsze ujęcie. 

I tak powinno być! Dwoje bliskich sobie ludzi wspierają się i uzupełniają wzajemnie. Sekret udanego małżeństwa.
Pięknie razem wyglądacie, aż miło popatrzeć!
Bo najważniejsze to wspierać się nawzajem - czytamy w komentarzach.

Kasi i Marcinowi gratulujemy tak udanej relacji. 

Więcej o: