Margaret i KaCeZet po długiej przerwie pojawili się na salonach. Uwagę skradła oryginalna spódnica piosenkarki

W ostatnią środę odbył się wernisaż ''Zmień spojrzenie'' Pojawiły się na nim gwiazdy z pierwszych stron gazet, a wśród nich Margaret i KaCeZet.

Przez ostatnie miesiące nie odbywały się wydarzenia medialne i próżno było szukać gwiazd z pierwszych stron gazet na salonach. Powoli wszystko wraca do normy, a znani i lubiani coraz częściej pojawiają się publicznie. Niedawno odbył się wernisaż jednego z producentów sprzętów elektronicznych. Nie zabrakło na nim znanych twarzy. Wśród nich znalazła się długo niewidziana Margaret z mężem.

Zobacz wideo Margaret o nowej płycie. "To jest o mnie, moim życiu, moich psach"

Margaret pojawiła się na salonach

Pod koniec 2019 roku Margaret zupełnie przewartościowała swoje życie i ustaliła nowe priorytety. Artystka wycofała się z życia publicznego. Zerwała intratny kontrakt z Warner Music Poland, a niedługo później oznajmiła, że rezygnuje z kariery muzycznej. Powodem miały być problemy zdrowotne. Równocześnie jej życie uczuciowe rozkwitło, a artystka odnalazła szczęście w miłości. Wzięła nieformalny ślub w Peru ze swoim partnerem, Piotrem Kozieradzkim, znanym szerzej jako KaCeZet. Uroczystość odbyła się w niecodziennym wydaniu - byli na niej obecni szamani.

Do tej pory piosenkarka nie pojawiała się publicznie i utrzymywała kontakt z wielbicielami jedynie przez media społecznościowe. Gdy pojawiła się na jednej z warszawskich imprez wraz z mężem, wzbudziła wielkie zainteresowanie. KaCeZet miał na sobie luźny strój - dres, a także czapkę w panterkę. Z kolei Margaret nałożyła czarny top z transparentnym dołem, do którego dobrała oryginalną spódnicę dżinsową z wysokim stanem. Szczupłą talię podkreśliła czarnym, skórzanym paskiem. Na uwagę zasługują również czarno-białe klapki na obcasie w kowbojskim stylu.

Margaret i KaCeZetMargaret i KaCeZet East News

Trzeba przyznać, że Margaret i KaCeZet przyciągali uwagę. Bez wątpienia byli jedną z najgorętszych duetów na wernisażu. Rywalizować z nimi mogli tylko Antek Królikowski i Joanna Opozda. Która z par zaprezentowała się lepiej?

Margaret z mężemMargaret z mężem East News

Więcej o: