Margaret zrezygnowała z międzynarodowej kariery. "Skończyłam ten kontrakt". Wycofa się z show-biznesu na dobre?

Margaret podjęła ostatnio bardzo odważną decyzję. Chodzi o jej karierę w Europie.

Margaret szturmem podbiła polski rynek muzyczny w 2012 roku. To właśnie wtedy w eterze zadebiutowała jej piosenka "Thank You Very Much". Wokalistka została wówczas okrzyknięta "objawieniem". Perfekcyjny angielski oraz sztab zdolnych producentów muzycznych otworzyły jej drzwi do międzynarodowej kariery. Okazuje się jednak, że Margaret zrezygnowała z tej szansy.

Margaret bez międzynarodowego kontraktu

Wiele polskich gwiazd marzy o tym, aby wypłynąć na szerokie wody światowego show-biznesu i koncertować za granicą. Udało się to Margaret. Dzięki udziałom w szwedzkich preselekcjach do Eurowizji wokalistka stała się rozpoznawalna w Skandynawii. Jej przeboje cieszyły się tam niemałą popularnością, ale to nie wystarczało, by przekonać ją do przedłużenia kontraktu z wytwórnią. Ostatnio Margaret wyznała, że zrezygnowała z międzynarodowej kariery.

Skończyłam ten kontrakt, bo chciałam robić inne rzeczy. Z jednej strony byłam przerażona, bo kto o zdrowych zmysłach rozwiązuje międzynarodowy kontrakt z Warnerem. Raczej się tego nie robi, a ja świadomie to zrobiłam i nie dlatego, że ktoś nie chciał ze mną współpracować, tylko ja chciałam to robić inaczej. Bardzo w sobie to lubię, bo jest to odważne. Podjęłam to ryzyko i jestem wolna - powiedziała w wywiadzie dla Open.fm.

Margaret - co dalej?

To rzeczywiście bardzo odważna decyzja, zwłaszcza że Margaret nie ma aktualnie najlepszej passy w Polsce. Jej ostatnia trasa koncertowa nie okazała się być hitem. Przypomnijmy, że organizatorzy mieli problemy z wyprzedaniem biletów na występ wokalistki w warszawskiej Stodole.

Margaret była jurorką w 10. sezonie programu "The Voice of Poland". Jej udział nie spotkał się jednak z entuzjazmem widzów, którzy zarzucali jej między innymi brak elokwencji. Gwiazda nie ukrywa, że nauka oraz ocenianie aspirujących wokalistów bardzo ją zmęczyło.

Emocjonalnie czuję się wypłukana po tym programie, więc na razie muszę wziąć przerwę – zdradziła w rozmowie z reporterem "Pomponika".

Co dalej czeka Margaret? Mamy nadzieję, że 28-latka nie zmarnuje swojego potencjału. Na jej kolejne piosenki czekają fani nie tylko w Polsce, ale też za granicą.

Margaret o hejcie po koncercie "Artyści przeciw nienawiści": Chodzę do psychologa, ale nastolatkowie i tak mają ciężej

Więcej o:
Komentarze (99)
Margaret zrezygnowała z międzynarodowej kariery. "Skończyłam ten kontrakt"
Zaloguj się
 • mydeer

  Oceniono 54 razy 44

  Ja też zrezygnowałem z międzynarodowej kariery! To nic, że nigdy mi nie groziła :))

 • Gość: Anna

  Oceniono 61 razy 39

  Pewnie było drugie dno wiadomo, tak się starała by zrobić karierę a po chwili dziękuję? Pewnie to jej podziękowano, bo ona raczej nie ten kaliber co dyktuje warunki warnerowi :))

 • Gość: Gosc87

  Oceniono 55 razy 35

  Proszę wybaczyć, ale ta dziewczyna nie potrafi śpiewać, a kreują ją na super wokalistkę. Naprawdę na naszym rynku są fajne, bardzo utalentowane głosy damskie, które są ciągle w cieniu beztalencia. Nie mam nic do niej prywatnie, ale talentu nie ma za grosz.

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 35 razy 25

  "Na jej kolejne piosenki czekają fani nie tylko w Polsce, ale też za granicą." To niech redaktorzy plotucha mi wytłumaczą, jak te słowa mają się do tego co napisali wyżej o tym, że ciężko było sprzedać bilety na koncert. I że widzowie nie polubili jej jako jurorki. Bo to jak dla mnie dwie sprzeczne informacje. To w końcu jest lubiana w Polsce, czy nie.

 • Gość: Anna

  Oceniono 34 razy 24

  Gwiazdki takiego pokroju są tylko marionetkami do robienia kasy dla wytwórni, wywalił ja bo nie chciała śpiewać tego co oni chcieli, i już. Jakoś w polskim grajdolku będzie sobie musiała poradzić jeśli nie śpiewanie, to tylko chaltury w teleturniejach dla zdolniejszych pozostają od lat jak gorniakowa :)))

 • norge

  Oceniono 25 razy 23

  Poreklamuje diabli wiedzą co jeszcze i jakoś to będzie

 • Gość: gość

  Oceniono 33 razy 21

  NIe można zrezygnować z czegoś czego nie ma

 • kermit_zaba75

  Oceniono 28 razy 18

  O jakiej karierze ona bredzi?
  Jak kilka lat temu śpiewała w moim mieście to nikt nie chciał jej słuchać pomimo tego że koncert opłacił Urząd Miasta i wstęp był darmowy.Ludzie przychodzili z ciekawości i po kilku minutach każdy odchodził bo nie dało się wytrzymać jej wycia bez playbacku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX