"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz na pierwszym zdjęciu z synem. "Zmianę pieluszki mam już za sobą" [TYLKO U NAS]

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz, który kilka dni temu został tatą, opublikował pierwsze zdjęcie z synem. W rozmowie z Plotkiem zdradził, że był przy porodzie oraz opowiedział o chwilach z Frankiem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" połączył kolejne pary. W czwartej edycji przetrwały aż dwa małżeństwa - Agnieszki i Wojtka oraz Oliwii i Łukasza. Ci drudzy już nawet doczekali się dziecka. Przez cały okres ciąży musieli utrzymywać radosną nowinę w tajemnicy przed mediami, gdyż opóźniono emisję sezonu z ich udziałem. Franek przyszedł na świat w Dzień Matki i jak zdradziła jego babcia w rozmowie z Plotkiem, pani Ania, dostała dwa prezenty. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Teraz na Instagramie Łukasza pojawiło się jego pierwsze zdjęcie z synem.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz na zdjęciu z synem

 Łukasz poinformował fanów na InstaStories, że jedzie odebrać żonę i dziecko ze szpitala. Teraz pochwalił się, jak spędzają czas. Dumny tata trzyma malucha w ramionach i z czułością całuje go w czoło. Dodał też poruszający wpis, w którym podzielił się swoimi odczuciami.

Wiele osób mówiło mi że nie ma piękniejszego uczucia niż to, kiedy trzyma się po raz pierwszy swoje dziecko. I wiecie co? Potwierdzam. Cały świat się wtedy zatrzymuje i liczy się tylko ten mały bobas, który jest wtulony w Ciebie. Nie da się opisać tego słowami, to trzeba przeżyć. Teraz dopiero poczułem się prawdziwym tatą - napisał wzruszony.

Skontaktowaliśmy się z Łukaszem, żeby dowiedzieć się więcej szczegółów ba temat tego ważnego dla niego okresu. Jak już wcześniej wspomniała nam jego mama, Łukasz był przy porodzie. W rozmowie z Plotkiem nie ukrywa, że cieszy się, że mógł tego doświadczyć - co nie było takie oczywiste ze względu na obecną sytuację.

Poród odbył się w ciężkich czasach i wiązało się to z różnymi utrudnieniami. Musiałem mieć specjalny strój jednorazowy, maseczkę oraz aktualne badania. Najważniejsze jednak dla mnie było to, że w ogóle mogłem być przy porodzie. Co dwa tygodnie wcześniej nie byłoby możliwe - zdradził.

Opowiedział nam też, jak czuje się Oliwia. Podzielił się także z Plotkiem, że angażuje się w opiekę nad synem:

Dzisiaj odebrałem żonę i syna ze szpitala. W końcu mogę się cieszyć ich obecnością. Oliwia ma się bardzo dobrze i powoli wraca do pełni sił. Pierwszą zmianę pieluszki mam już za sobą - wyznał szczęśliwy.

Oliwia i Łukasz to drugie małżeństwo "stworzone" w programie, które powitało na świecie dziecko. Jako pierwsi rodzicami zostali Anita i Adrian z trzeciej edycji, którzy mają Jerzego. Co więcej niedługo dołączy do nich córeczka. Malucha spodziewają się także Paulina i Krzysztof z drugiej edycji. Jak na razie nie zdradzili płci.

Zobacz wideo Psycholog z programu zdradza szczegóły
Więcej o: