Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła płeć drugiego dziecka! "Jerzyk będzie miał..."

Anita i Adrian Szydłowscy wyczekują przyjścia na świat drugiego dziecka. Ciężarna gwiazda "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła jego płeć.

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w końcu zdecydowała się zdradzić fanom, jakiej płci będzie jej drugie dziecko. Opublikowała na swoim instagramowym koncie zdjęcia pokoju, w którym zamieszka nowy członek rodziny. Akcenty mówią same za siebie. Szydłowscy będą mieli córkę!

Zobacz wideo Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzięli drugi ślub

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieli córkę

Fani od kilku tygodni wypytywali gwiazdę show TVN-u, czy Jerzyk będzie brata, czy siostrę. Anita specjalnie ukrywała tę informację w tajemnicy i zdobywała coraz większe zainteresowanie internautów. 19 kwietnia stwierdziła jednak, że już czas na podzielenie się tą radosną nowiną. Przygotowała wcześniej zdjęcia i wyznała, że urodzi dziewczynkę.

Jeszcze zanim zrobiłam test ciążowy, miałam powtarzający się sen o tym, że mam córeczkę. Kiedy test wyszedł pozytywnie, z całą pewnością poinformowałam mojego męża, że będziemy mieli córkę.

Celebrytka zdradziła, że utwierdziła samą siebie w przekonaniu, że urodzi córkę, ponieważ zupełnie inaczej czuła się będąc w ciąży z Jerzym.

Miałam wszystkie objawy przeciwne do tych w ciąży z Jerzykiem i nawet te zupełnie nieprawdopodobne i niepotwierdzone w żaden sposób naukowy teorie wychodziły mi właśnie ze wskazaniem na dziewczynkę. Już na jednym z pierwszych USG było wyraźnie widać różnicę. Nie trzymamy tej informacji w tajemnicy dłużej i proszę nie pytajcie mnie o imię - tradycyjnie nie będziemy pewnie wiedzieć do prawie samego końca, a typy wciąż się zmieniają.

Małżeństwo nie może doczekać się przyjścia na świat nowego członka i już rozpoczęło dekorowanie i meblowanie pokoju.

Adrianowi jeszcze ciężko sobie wyobrazić córeczkę, ale ja widząc pierwsze akcenty w pokoiku, czuję się jak w sklepie ze słodyczami. Miejsca nie za dużo, więc decydujemy się na zastąpienie łóżeczka taką poręczną, zgrabną kołyską z funkcją bujania w dwie strony, do której złożenia nie był potrzebny nawet śrubokręt, a może być też dostawką do łóżka. Mam nadzieję że maluchy nie będą budzić siebie nawzajem. Jerzyk będzie miał siostrzyczkę!
 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pięknych komentarzy. Fani ochoczo gratulowali parze córki. Redakcja Plotka również się do nich przyłącza. Dużo zdrowia dla rodziny Szydłowskich!