"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia dochodzi do siebie. Wiemy, czy Łukasz był podczas narodzin Franka [TYLKO U NAS]

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedziała o szczegółach porodu Oliwii. Zdradziła, czy jej syn był przy narodzinach dziecka.

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta poznali się dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para postanowiła pozostać w małżeństwie, a po emisji finałowego odcinka eksperymentu społecznego ogłosili, że spodziewają się dziecka. Franciszek Kuchta przyszedł na świat 26 maja, a Oliwia po porodzie zamieściła jego zdjęcie. Jak na narodziny wnuczka zareagowała mama Łukasza i teściowa Oliwii? Pani Anna opowiedziała nam o tym.

ZOBACZ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia zamieściła zdjęcie syna. Wdzięczny Łukasz skomentował post i zwrócił się do żony

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza skomentowała narodziny wnuka

Oliwia urodziła w bardzo trudnym dla wszystkich czasie, a pani Ania stwierdziła, że izolacja i obostrzenia są niezwykle uciążliwe, dla kobiet w ciąży. Zapytaliśmy mamę Łukasza, jak czuje się synowa po narodzinach wnuczka. 

Bardzo się cieszę, że już Franio na świecie. To trudny czas dla nas, a szczególnie dla kobiet w ciąży... Na całe szczęście Oliwka zniosła to bardzo dobrze. Czuje się dobrze i już powoli dochodzi do siebie - poinformowała mama Łukasza.

Teściowa Oliwii wyznała, że jej syn miał to szczęście, aby być przy porodzie żony. Zdradziła, co powiedział Łukasz po przyjściu na świat maluszka. 

Jeśli chodzi o Łukasza, to powiem, że miał to szczęście być przy narodzinach od początku do samego końca. Powiedział, że to wspaniałe przeżycie i ze każdy mąż czy partner powinien tego doświadczyć - wyznała pani Ania.

Szczęśliwa babcia Frania z niecierpliwością czeka na pierwsze spotkanie z wnukiem. 

Nie mogę się doczekać, jak zobaczę i ucałuję Frania na powitanie - powiedziała świeżo upieczona babcia. 
Zobacz wideo Izabela Janachowska: Ciąża to nie jest powód do żartów

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Teściowa Oliwii: Zostałam babcią!

Pani Ania na InstaStory opowiedziała, jak zareagowała na narodziny wnuczka w Dzień Matki. Przyznała, że otrzymała dwa prezenty. Jednym z nich są narodziny Frania. Teściowa Oliwii wyznała, że jeszcze półtora roku temu nie przypuszczała, że zostanie babcią. 

Ta moja wypowiedź jest troszkę poniewczasie, bo już wszyscy wiedzą...  Franio przyszedł na świat. Chłopczyk i okropnie się cieszę. Moment wybrał sobie cudowny. Dwa prezenty dla Dzień Matki mam. Zostałam babcią! Czy się cieszę? Oczywiście, że się cieszę, jeszcze półtora roku temu nie przeszło mi przez myśl, że będę teściową, a tu już jestem teściową i babcią - powiedziała mama Łukasza na Instagramie.

Pani Anna złapała świetny kontakt z synową. W materiale dla "Dzień dobry TVN" mama Łukasza w samych superlatywach wypowiadała się na temat Oliwii, a żona Łukasza przyznała, że jej teściowa jest wspaniałą kobietą. 

ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mama Łukasza opowiada o relacji z Oliwią: Najlepsza synowa, jaką mogłam sobie wymarzyć

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.